Koszyk: BRAK

Ogłoszenie Dodaj ogłoszenie

PRACA | Asystent działu Zaopatrzenia i zakupów

Warszawa, mazowieckie     Dodano: 2021-09-24     ID ogłoszenia: 10995     Oferta od: firmy

Szczegóły ogłoszenia

COFFEE SERVICE SP. Z O.O.
Nadrzędnym celem działalności, istniejącej od 29 lat firmy Coffee Service jest dostarczanie innowacyjnych produktów i usług spełniających oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy wiodącym producentem opakowań foliowych, maszyn pakujących i innych urządzeń dla przemysłu spożywczego.

Asystent działu Zaopatrzenia i zakupów

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
• Sporządzanie zamówień do dostawców
• Kompletowanie dokumentów związanych z zakupem
• Negocjowane cen i warunków handlowych z dostawcami
• Pozyskiwanie alternatywnych dostawców
• Organizowanie transportów międzynarodowych
• Tłumaczenie dokumentów na język angielski/polski
• Monitorowanie dostaw (koszty, terminy, ceny, warunki)
• Utrzymywanie kontaktów z kluczowymi dostawcami w zakresie realizacji zamówień
• Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz
• Tworzenie i aktualizacja cennika ofertowego
• Praca w Warszawie, ul. Niemcewicza Pon.-Pt. 8-16

Wymagania / Oczekiwania:
• Wykształcenie wyższe/w trakcie studiów
• Dobra znajomość pakietu MS Office
• Mile widziane doświadczenie w pracy z programem Symfonia
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej
• Komunikatywność

Oferujemy:
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim
• Po okresie próbnym (1 miesiąc) umowa o pracę na pełny etat
• Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wyjazdy integracyjne itp.
opakowania.biz id10995 00.00 PLN 5 5

ID ogłoszenia: 10995 Dodano: 2021-09-24