Kolejna odsłona jednej z największych konferencji z zakresu automatyzacji i systemów sterowania przed nami. Zaplanowane na 17 maja w Legnicy wydarzenie stanowi świetną okazję do poszerzenia wiedzy o najnowsze rozwiązania technologiczne oraz zdobycia cennych kontaktów biznesowych.
Na tegorocznych targach Pol-Eco-System stoisko HSM Polska stanowiło prawdziwie słoneczną wyspę wśród morza maszyn. Zrezygnowaliśmy tym razem z czysto produktowego charakteru aranżacji przestrzeni oferując naszym klientom chwilę relaksu i odprężenia w egzotycznych klimatach z pysznymi drinkami w ręku, które w super profesjonalny sposób przygotowywał nasz niezawodny barman.
7 czerwca 2016r. w Katowicach odbędzie się konferencja Funkcjonalność systemów dla przemysłu/produkcji - rozwiązania ERPi MES. Organizatorem konferencji jest firma Successpoint.
Zrównoważony rozwój, powracające rozporządzenie o MBP, ROP i system kaucyjny, konkluzje BAT, wzrost cen energii oraz prawne, ekonomiczne a także techniczne skutki wprowadzanych zmian.
W dobie produkcji just-in-time i wysokich oczekiwań, co do jakości usług, intralogistyka zajmuje kluczowe miejsce w budowaniu przewagi konkurencyjnej. Konferencja pt. „Nowoczesne rozwiązania i systemy intralogistyczne w zakładach produkcyjnych”, która odbędzie się we wrześniu we Wrocławiu, będzie jednym z najbardziej inspirujących spotkań dla menadżerów łańcucha dostaw i logistyki w 2017 roku.
Pragniemy niniejszym poinformować, że w dniu 12.07.2019r w KRS została oficjalnie zarejestrowana spółka Reprograf-Grafikus S.A.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz chcąc podnieść jakość naszych produktów wdrożyliśmy SYSTEM HACCP oraz Dobre Praktyki Produkcyjne i Higieniczne ( GHP i GMP)
HSM, jako firma stawiająca na pierwszym miejscu bezpieczeństwo, wdraża system ochrony osobistej pracowników, który pozwala zapobiec występowaniu poważnych wypadków podczas użytkowania urządzeń do zgniatania surowców wtórnych i odpadów komunalnych.
Serdecznie zapraszamy na bezpłatną konferencję organizowaną przez firmę Axon Media.
Redakcja kwartalnika „Ważenie Dozowanie, Pakowanie” zaprasza Państwa do udziału ww konferencji naukowo-technicznej „AUTOMATYZACJA I SYSTEMY PAKUJĄCE W PRZEMYŚLE”,
Targi POL-ECO-SYSTEM (27-30.10.2015) r. w Poznaniu tworzą platformę wymiany doświadczeń oraz dobrych praktyk. Wszystko za sprawą prawie 50 wydarzeń, konferencji i seminariów, dedykowanych dla różnych branż. Dzięki temu, targi stwarzają doskonałą okazję do dyskusji na najbardziej istotne tematy związane z ochroną środowiska.
Ponad 50 – to liczba wydarzeń, która towarzyszyła zeszłorocznym targom ochrony środowiska w Poznaniu. Tegoroczny program konferencji i wydarzeń specjalnych targów POL-ECO-SYSTEM (27-30 października) także zapowiada się imponująco. Warto wiedzieć jaką dawkę wiedzy dostarczą jesienne targi ekologiczne w Poznaniu.
Wielu inżynierów postrzega listy kontrolne jako zbędną biurokrację. Jednak moja analiza praktyki zawodowej dowodzi czegoś przeciwnego: checklista to fundament stabilności procesu. W środowiskach o wysokim tempie pracy, takich jak automotive czy przetwórstwo tworzyw, jest ona jedynym sposobem na wyeliminowanie błędu ludzkiego wynikającego z rutyny.
Od 8 do 10 kwietnia 2026 roku Targi Kielce znów staną się miejscem, gdzie branża gospodarki odpadami spotyka się, testuje i wybiera technologie jutra.
Jak powinien być zbudowany system gospodarki odpadami, aby osiągać najlepsze wyniki? Jakie dobre praktyki w tym zakresie sprawnie funkcjonują w naszym kraju? Na czym polega holistyczne zarządzanie odpadami? Na te i inne pytania spróbują odpowiedzieć uczestnicy wydarzenia towarzyszącego targom POLECO, które w tym roku odbędą się w dniach 19-21 października.