7 czerwca 2016r. w Katowicach odbędzie się konferencja Funkcjonalność systemów dla przemysłu/produkcji - rozwiązania ERPi MES. Organizatorem konferencji jest firma Successpoint.
Zapraszamy do udziału w konferencji "Przemysł 4.0 - branża produkcyjna i jej wyzwania", która odbędzie się 4 marca 2020 w Warszawie. Podczas wydarzenia eksperci przekażą uczestnikom swoją wiedzę i umiejętności z zakresu współczesnych metod zarządzania produkcją. Będzie to doskonała okazja do dyskusji o aspektach praktycznych zarządzania produkcją i problemach w podejmowaniu optymalnych decyzji menedżerskich.
Ostatnie lata były czasem przebudowy polskiego systemu gospodarki odpadami wynikającej m.in. z potrzeby dostosowania systemu do najnowszych trendów i technologii oraz wymogów wynikających z dyrektyw Unii Europejskiej.
AI działa już chyba w każdej dziedzinie naszego życia. Ale czy zmienia logistykę i łańcuchy dostaw? Odkryj, jak technologia zabezpiecza towary i przyspiesza dostawy w sektorze transportu.
Blisko 150 osób uczestniczyło w 3 konferencji Forum Druku 3D, która odbyła się 25 października 2018 w TAURON Arenie Kraków. Wydarzenie, którego głównym organizatorem jest firma CadXpert z roku na rok przyciąga coraz więcej osób zainteresowanych wdrożeniem technologii drukowania 3D i chcących poznać nowe możliwości addytywnego wytwarzania.
Produkcja karmy dla zwierząt wymaga dokładności. Polski oddział firmy United Petfood zainwestował w linie naważarek i wag kontrolnych Ishida - instalacja maszyn przełożyła się na zmniejszenie kosztów funkcjonowania, a także efektywność zakładu.
Od 3 lipca obowiązuje europejska dyrektywa Single Use Plastic (SUP), mająca na celu wycofanie niektórych produktów jednorazowych, wykonanych z tworzyw sztucznych. Polska, która od 2 lat nie przygotowała się do wdrożenia unijnych przepisów, musi liczyć się z reperkusjami.
Podobno jeden telefon jest jak dziesięć maili. Naszym zdaniem jedno spotkanie jest jak 20 telefonów. Wierzymy w siłę spotkań. Dlatego wybraliśmy się z kamerą do naszych wystawców, aby porozmawiać o wyzwaniach stojących przed polskim przemysłem.
W dobie produkcji just-in-time i wysokich oczekiwań, co do jakości usług, intralogistyka zajmuje kluczowe miejsce w budowaniu przewagi konkurencyjnej. Konferencja pt. „Nowoczesne rozwiązania i systemy intralogistyczne w zakładach produkcyjnych”, która odbędzie się we wrześniu we Wrocławiu, będzie jednym z najbardziej inspirujących spotkań dla menadżerów łańcucha dostaw i logistyki w 2017 roku.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz chcąc podnieść jakość naszych produktów wdrożyliśmy SYSTEM HACCP oraz Dobre Praktyki Produkcyjne i Higieniczne ( GHP i GMP)
Pragniemy niniejszym poinformować, że w dniu 12.07.2019r w KRS została oficjalnie zarejestrowana spółka Reprograf-Grafikus S.A.
Wystawcy prezentujący swoje innowacyjne produkty, usługi i rozwiązania zostali docenieni przez jury i otrzymali tytuł laureata w konkursie o Złoty Medal Grupy MTP. Cechą wspólną wyróżnionych produktów jest innowacyjność, nowoczesność i niezawodność. Nagrodzonych będzie można zobaczyć w Poznaniu w dniach 17-19 października podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLECO.
Grupa RAJA – największy w Europie dystrybutor materiałów opakowaniowych – wprowadza na polski rynek cztery nowe produkty, które eliminują plastik tam, gdzie wydawał się on niezastąpiony w procesie pakowania. Obok papierowego stretch’u i papieru bąbelkowego jest to taśma spinająca z papieru kraft oraz koperty z wkładem amortyzującym, będące eko alternatywą dla kopert bąbelkowych. Nowe produkty są wykonane z materiałów z recyklingu i w 100 proc. poddają się dalszemu przetwarzaniu.
27 prelegentów z Polski, Danii i Niemiec, 1044 uczestników live, 10 godzin prezentacji i dyskusji i aż 7 bloków tematycznych – tak w skrócie można podsumować premierową edycję CLICK-WATCH-TALK KOMPOZYT-EXPO®, która odbyła się w dniach 17-18 listopada br. Targi w Krakowie, Polski Klaster Technologii Kompozytowych, Politechnika Warszawska połączyły siły i przygotowały wyjątkowe wydarzenie online łączące świat biznesu i nauki.
HSM, jako firma stawiająca na pierwszym miejscu bezpieczeństwo, wdraża system ochrony osobistej pracowników, który pozwala zapobiec występowaniu poważnych wypadków podczas użytkowania urządzeń do zgniatania surowców wtórnych i odpadów komunalnych.