Stowarzyszenie POLSKA ARMATURA PRZEMYSŁOWA zaprasza na IV Kongres Armatury Przemysłowej, który odbędzie się w dniach 05-06 października 2022 roku w Targach KIELCE.
Ishida chce zdecydowanie zaznaczyć swoją obecność na tegorocznych targach Polagratech. W Poznaniu firma zaprezentuje przedsiębiorcom, w jaki sposób szeroka gama jej rozwiązań automatycznego ważenia, zgrzewania tacek i kontroli jakości może pomóc zmaksymalizować wydajność i efektywność, a także zredukować niepotrzebne straty i nadwyżki produktów.
Gospodarka o obiegu zamkniętym jest koncepcją gospodarczą, w której produkty, materiały oraz surowce powinny pozostawać w gospodarce tak długo, jak jest to możliwe, a wytwarzanie odpadów powinno być jak najbardziej zminimalizowane. Idea ta uwzględnia wszystkie etapy cyklu życia produktu, zaczynając od jego projektowania, poprzez produkcję, konsumpcję, zbieranie odpadów, aż do ich zagospodarowania. Ministerstwo Klimatu i Środowiska nagrodziło produkty zgodne z koncepcją zrównoważonego rozwoju i racjonalnego wykorzystania zasobów przyrodniczych.
W ostatnich latach branża spożywcza stanęła w obliczu wielu wyzwań. Jednocześnie, zrównoważony rozwój stał się kluczowym czynnikiem wielu decyzji zakupowych, zarówno w przypadku klientów, jak i konsumentów końcowych. Zapotrzebowanie na zautomatyzowane rozwiązania nigdy nie było większe, co ma swoje odzwierciedlenie także w targach Interpack. Ishida zapowiedziała już, że na jej stoisku będzie można zapoznać się z szeregiem innowacyjnych rozwiązań wspomagających wydajność linii.
Stowarzyszenie POLSKA ARMATURA PRZEMYSŁOWA zaprasza na IV Kongres Armatury Przemysłowej, który odbędzie się w dniach 05-06 października 2022 roku w Targach KIELCE.
Już za niecałe dwa tygodnie - 31.05 i 01.06.2022 r. w EXPO XXI Warszawa - spotkamy się podczas 14. edycji Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations!
Zgodnie z nowym rozporządzeniem Rady Ministrów z 23 października organizacja kongresów i targów online w czerwonej strefie jest już możliwa. Dlatego Subcontracting Meetings odbędą się zgodnie z planem już 4-6 listopada 2020 roku. Ze względów bezpieczeństwa wyłącznie w wersji online.
Podczas tegorocznych targów Snackex, które odbędą się 6-7 lipca w Hamburgu w Niemczech, Ishida przedstawi swoje zautomatyzowane rozwiązania do pakowania przekąsek. Wyjątkowej klasy urządzenia, zapewniają najwyższy poziom wydajności operacyjnej i dają producentom możliwość zwiększenia sprawności i elastyczności działania, aby mogli szybko reagować na nowe wymagania rynku.
Branża komunalna co roku spotykała się w Kielcach podczas targów Ekotech. Niestety sytuacja epidemiologiczna zmusza organizatorów wydarzeń do zmiany planów. Targi zostały przeniesione na następny rok, ale organizatorzy przygotowują szereg aktywności zarówno dla wystawców, jak i dla zwiedzających. Ekotech on-line odbędzie się 29 kwietnia.
Międzynarodowe Targi Intralogistyki, Magazynowania i Łańcucha Dostaw – IntraMag Poland to nowe wydarzenie biznesowe dedykowane logistyce wewnętrznej, łańcuchowi dostaw, zarządzaniu magazynem. Osoby poszukujące nowych rozwiązań ułatwiających pracę w centrach magazynowych, dystrybucyjnych i logistycznych uzyskają możliwość zapoznania się z nowościami produktowymi, oprogramowaniem lub wyposażaniem przemysłowym. Udział w wydarzeniu to także szansa na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz uczestniczenie w tematycznych konferencjach.
Warsaw Pack to specjalistyczne wydarzenie mające na celu skupienie wszystkich gałęzi branż opakowaniowych. Jedyne w Polsce miejsce gdzie znajdziemy cały ciąg technologiczny w jednym miejscu z podziałem na poszczególne strefy.
Rozwiązanie opakowaniowe do ponownego napełniania – The Simple One – zdobyło złoto w renomowanym konkursie German Design Award 2022. Nagrodzono również dwa inne ekologiczne projekty opakowań opracowane przez firmę ALPLA – opakowanie uzupełniające NOW i ultralekką TetherTube.
Opakowania przybierają przeróżne kształty, emitują zapachy, pełnią funkcje ochronne. Sok z mango, opakowany w papierowy karton w kształcie tego owocu? Flakon perfum, zmieniający kolor pod wpływem natężenia światła? Dla producentów opakowań i etykiet nie ma dziś żadnych technologicznych ograniczeń.
Zbliża się XIII edycja święta reklamy i poligrafii. W dniach 15-17 lutego 2017r. w Ptak Warsaw Expo w Warszawa - Nadarzyn odbędą się Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw, które stanowią jedno z ważniejszych na świecie wydarzeń w branży.
Już za tydzień, 9 czerwca Targi Packaging Innovations wraz ze Spółką Aniflex poprowadzą kolejną edycję konferencji „Packaging [R]evolution”, tym razem w wydaniu on-line. Prelegenci-praktycy rynku opakowaniowego w krótkich, dynamicznych prezentacjach opowiedzą o nowych, ciekawych a czasem zaskakujących rozwiązaniach związanych z drukiem etykiet i opakowań, uszlachetnianiem i zdobieniem oraz szeroko rozumianym designem.