Ministerstwo Środowiska oraz Ministerstwo Gospodarki udzieliły honorowego patronatu konferencji LOGISTYKA ODZYSKU. Na pierwszej w Polsce konferencji podejmującej zagadnienia nowych trendów w logistyce (logistyka odzysku i ekologistyka) zostaną poruszone m.in. takie tematy, jak znaczenie logistyki w systemie zagospodarowania odpadów, rozwijanie sektora recyklingu i tworzenie wartości dodanej z odzysku w sieciach dostaw oraz propagowanie społeczeństwa recyklingu.
Targi K to organizowana co trzy lata największa na świecie impreza wystawiennicza branży tworzyw sztucznych i gumy. Dla producentów surowców, przetwórców, producentów maszyn dla przetwórstwa i użytkowników produktów finalnych, targi te są płaszczyzną info
Odpowiedzialne gospodarowanie odpadami to ważna część społecznej odpowiedzialności biznesu. Przynosi korzyści dla rynku, społeczeństwa i środowiska.
Udział w tegorocznym TAROPAKU zapowiedziało ponad 750 firm z 33 krajów z całego świata! Zmiana oblicza współczesnego biznesu opartego na nowych technologiach i komunikacji internetowej powoduje, że zmieniają się również targi. Tworzą one coraz doskonalsz
W roku 2011 odbędą się w Niemczech jedna po drugiej dwie wiodące ogólnoświatowe imprezy wystawiennicze z zakresu logistyki: targi CeMAT 2 – 6 maja w Hanowerze) i Transport Logistic (10 – 13 maja w Monachium). Na CeMAT zaprezentowane zostaną innowacyjne rozwiązania i produkty dla sektora intralogistyki, zaś na Transport Logistic w centrum uwagi znajdą się takie tematy, jak transport i ruch drogowy oraz usługi z nimi związane.
Od 2 do 4 lutego 2010, specjaliści z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy będą mieli okazję do wymiany cennych informacji oraz podzielenie się doświadczeniami z innymi profesjonalistami z branży.
Metal to dużo więcej niż tylko surowiec. Metal to multitalent, który w najróżnorodniejszych dziedzinach naszego życia spełnia zadziwiające role.
Blisko 500 wystawców z 24 krajów świata, 13.000 metrów kwadratowych oraz 63.000 targowych gości, którzy odwiedzili ekspozycję to bilans 30-stej, jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK, które odbyły się w dniach 26-29 września 2016 w Poznaniu. Targom TAROPAK po raz pierwszy towarzyszyły Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu LOGIPAK.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Klientom i Partnerom Biznesowym, którzy odwiedzili nasze stoisko na Targach TAROPAK 2016, które odbyły się w dniach 26-29 września 2016r. w Międzynarodowych Targach Poznańskich.
Tworzywa sztuczne, opakowania i logistyka przez 4 dni królowały na Międzynarodowych Targach Poznańskich. W dniach 26 – 29 września odbyły się kolejne edycje Targów Tworzyw Sztucznych i Gumy EPLA oraz targów TAROPAK i LOGIPAK.
Już w najbliższy poniedziałek na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpocznie się kolejna edycja Targów Tworzyw i Sztucznych EPLA. Organizowana wspólnie z blokiem wydarzeń skierowanych do przemysłu opakowaniowego i spożywczego potrwa od 26 do 29 września.
W dniach 26-29 września Międzynarodowe Targi Poznańskie będą gościły dostawców surowców oraz przetwórców tworzyw sztucznych, gumy i kauczuku.
Większość akcji społecznych promujących ekologię kierowana jest do klientów indywidualnych. Tymczasem znaczący wpływ na stan środowiska mają również przedsiębiorstwa, których zapotrzebowanie na np. różnego typu materiały opakowaniowe jest znacznie większe.
Już po raz drugi targi Poleko odbywały się w październiku. Mimo, że to największa tego typu impreza branżowa w Polsce nie sposób nie zauważyć pewnego regresu, jaki przeżywają targi, a także nieobecności kilku kluczowych graczy na rynku.
W tym roku razem z MTP świętowaliśmy 25-lecie Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLEKO. Mimo swojego jubileuszu tegoroczna edycja wypadła jakby skromniej. Być może wpłynęła na to zmiana dotychczasowego terminu, w którym odbywały się te targi.