Wielkimi krokami zbliżają się XXI Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Poprzednia, a za razem jubileuszowa edycja zgromadziła w Targach Kielce 62 firmy z 8 krajów.
Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Konferencji Packaging [R]evolution – wydarzenia skierowanego do osób odpowiedzialnych za kreowanie i wdrażanie strategii opakowań, organizowanego z inicjatywy Spółki Aniflex przy współpracy z Organizatorem targów Packaging Innovations. Wzorem lat ubiegłych w jednym miejscu i czasie zaproszeni prelegenci opowiedzą o tym co nowego i zaskakującego pojawiło się w świecie etykiet i opakowań. Nie zabraknie najbardziej gorącego tematu – ekologicznych rozwiązań jakie oferuje branża.
Zapraszamy do udziału w III edycji wydarzenia poświęconego tematyce Opakowań w Przemyśle - Targów Opakowań i Technologii Pakowania ExpoOPAKOWANIA, któremu towarzyszyć będzie Salon Ważenia i Dozowania WAGexpo. Wystawa odbędzie się w dniach 20-21 listopada 2019 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.
Branża farmaceutyczna i kosmetyczna przeżywa obecnie ważny okres dla swojej działalności. Te dwie gałęzie przemysłu aktywnie walczą o swoją pozycję rynkową m.in. poprzez wprowadzanie na rynek licznych nowych marek higienicznych, przeciwwirusowych, biobójczych, wzmacniających odporność i innych.
Najważniejsze dla każdej firmy są osobiste relacje z klientami, a także ich budowanie i utrzymywanie na odpowiednim poziomie. To nie łatwe zadanie dla kadry zarządzającej, a targi - jako forma spotkań biznesowych, są efektywnym narzędziem realizacji tego celu.
Po raz kolejny podczas Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL zaprezentowano laureatów konkursu na najlepsze produkty.
Nadchodząca 12. edycja Targów Opakowań Packaging Innovations planowana była na czerwiec, jednak ze względu na obowiązujący na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stan epidemii i wprowadzenie przez Rząd licznych restrykcyjnych obostrzeń, organizatorzy podjęli decyzję o przełożeniu targów na wrzesień.
W dniach 21-22 listopada 2017 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędą się premierowe Targi Opakowań ExpoOPAKOWANIA.
Chciałbyś ponownie odwiedzić targi RemaDays i dotrzeć do swojego dostawcy? Już teraz na stronie internetowej targów RemaDays Warsaw została uruchomiona zakładka RemaDays Online, która umożliwi Państwu odbyć wirtualny spacer po tegorocznych wystawcach warszawskiej imprezy branżowej. Jak działa to narzędzie?
Podczas tegorocznych Targów Taropak odwiedzający otrzymają możliwość zobaczenia nie tylko nowości prezentowanych przez targowych wystawców, ale także niespodzianki oferowane przez organizatorów. Spotkanie profesjonalistów z branży opakowań i etykietowania w Poznaniu zbliża się wielkimi krokami – dowiedz się, czego możesz się spodziewać.
Już za niespełna dwa tygodnie odbędą się I Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM. Wciąż istnieje możliwość otrzymania bezpłatnego biletu wstępu na wystawę. Aby go odebrać należy wejść na stronę www.innoform.pl i dokonać rejestracji. Warto się jednak pospieszyć – akcja trwa tylko do 14 kwietnia.
Z uwagi na trudną sytuację związaną z trwającą pandemią koronawirusa, termin targów CosmeticBusiness planowany na 9 i 10 czerwca 2021 roku został przesunięty na jesień. Organizator imprezy - Leipziger Messe – podjął taką decyzję wspólnie z zespołem doradczym targów, w skład którego wchodzą renomowani przedstawiciele przemysłu kosmetycznego.
Nie ma drugich takich targów w Polsce, które w jednym miejscu i czasie koncentrowałyby przedstawicieli największych firm branży narzędziowo-przetwórczej. Targi INNOFORM®, które w dniach 3-5 marca po raz czwarty odbędą się w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym to fenomen, który nie tylko pomaga wystawcom w promocji produktu i firmy, ale i wpływa korzystnie na rozwój gospodarczy całego regionu
Prócz widowiskowej wystawy, na XXI Targach Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami odbędą się konferencje prowadzone przez ekspertów z branży.
Konferencja EkoSfera była okazją do dyskusji o postępujących zmianach klimatu oraz wynikającej z nich konieczności transformacji energetycznej w Polsce. W ramach spotkania odbyły się cztery sesje tematyczne dotyczące wyzwań związanych z transformacją, adaptacją miast do zmian klimatu, gospodarowaniem zasobami wodnymi oraz ekoprojektowaniem.