Rząd znosi obostrzenia, a Grupa MTP wraca do gry. Przygotowana do wznowienia działalności i zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom, gościom biznesowym i turystom. #WracamyDoGry – to zainicjowana przez Grupę MTP wspólna kampania Miasta Poznań oraz poznańskich firm i instytucji.
Forum Druku 3D to najważniejsza konferencja w Polsce poświęcona przemysłowym zastosowaniom technologii addytywnych oraz technologii skanowania 3D i modelowania 3D.
RPC Tedeco-Gizeh, jedyny w Wielkiej Brytanii producent plastikowych kubków do automatów sprzedających, uruchamia wyjątkowy program, aby pomóc klientom przekazywać do recyklingu zużyte kubki w celu przetworzenia ich na przydatne nowe wyroby.
Smithers Pira opublikował nowy raport The Future of Digital Versus Offset Printing do 2024 roku, który daje wyjątkowy wgląd w cyfrowy i analogowy druk offsetowy w ciągu najbliższych pięciu lat.
Aż 86% Polaków potwierdza, że system kaucyjny trzeba wprowadzić jak najszybciej
Spółka KRAM została zakwalifikowana do elitarnego grona 90 firm, które zaprezentują swoją ofertę podczas Polskiej Wystawy Gospodarczej.
Właściciele publicznych toalet zazwyczaj zamieniają tradycyjne dozowniki na mydło na dozowniki, które są umieszczane na ścianie lub na blacie. Tego rodzaju rozwiązania są nie tylko o wiele bardziej komfortowe, ale również w dużym stopniu umożliwiają zmniejszenie kosztów i ewentualnych szkód.
Zapraszamy do udziału w Salonie Technologii i Materiałów Kompozytowych KOMPOZYTmeeting, który odbędzie się w ramach Targów Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting w dniach 26 - 27 lutego 2020r. w Centrum Targowo - Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.
Zestawienie Polskich Norm dotyczących branży opakowań - kwiecień 2019
Nowa drukarka mobilna BradyPrinter M611 otwiera nowy etap ewolucji rozwiązań na potrzeby identyfikacji.
Przychodzi taki moment, kiedy musimy bardziej zaangażować się w świat finansowy i wziąć pełną odpowiedzialność za nasz budżet.
Zestawienie Polskich Norm dotyczących branży opakowań - sierpień 2019
Szanowni Państwo, już po raz 14. spotkamy się w Airport Hotel Okęcie**** na Konferencji Recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, w terminie 9-10 maja 2019 r. Tegoroczna edycja potrwa 2 dni!
Od pierwszego września wejdzie w życie kolejna nowelizacja tzw. ustawy śmieciowej. Wedle jej zapisów, osoby, które nie będą stosowały się do zasad o segregacji odpadów, za ich odbiór zapłacą od dwóch do czterech razy więcej. Zmiany zakładają też ulgi dla tych gospodarstw domowych, które same zagospodarują część produkowanych odpadów.
Kiedy konkurencja wokół jest bardzo duża, zaistnienie w świadomości klienta staje się niezwykle trudne.