W obliczu rosnących wyzwań związanych ze zmianami klimatycznymi, transformacją gospodarki w kierunku obiegu zamkniętego oraz dynamicznymi zmianami legislacyjnymi, branża ochrony środowiska i gospodarki komunalnej potrzebuje miejsca do prezentacji innowacji, wymiany doświadczeń i budowania relacji biznesowych. Taką przestrzenią są Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLECO, które odbędą się 6-8 października 2026 roku w Poznaniu.
Od 8 do 10 kwietnia 2026 roku Targi Kielce znów staną się miejscem, gdzie branża gospodarki odpadami spotyka się, testuje i wybiera technologie jutra.
Traysealery, pakowarki, kartoniarka KA-10, wszystkie rodzaje opakowań i etykiet oraz wiele innowacji z branży na premierowej edycji Targów IN-PACK EXPO! Wydarzenie odbędzie się w kieleckim ośrodku wystawienniczym od 13 do 15 lutego.
W dniach 24–26 września 2025 roku Poznań stanie się centrum branży opakowaniowej. Targi TAROPAK, organizowane równolegle z Targami POLAGRA, to wydarzenie poświęcone technologiom pakowania i etykietowania. To przestrzeń, w której spotykają się producenci, dostawcy i użytkownicy opakowań reprezentujący najważniejsze sektory przemysłu.
TAROPAK to jedne z największych w Polsce targów obejmujących wszystkie gałęzie branży opakowań, które podczas każdej edycji prezentują setki nowości mających zastosowanie w różnych dziedzinach gospodarki, gdzie wykorzystywane są opakowania.
Targi POLECO to kluczowe miejsce spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów ochrony klimatu. To w Poznaniu rozpoczyna się transfer wiedzy oraz innowacji do branży komunalnej. Tegoroczna edycja jeszcze precyzyjniej trafi w potrzeby samorządów i przemysłu szukającego innowacji z zakresu ochrony środowiska.
Targi Kielce podpisały umowę kredytową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, która umożliwi dalsze finansowanie jednej z najważniejszych inwestycji infrastrukturalnych w historii ośrodka – budowy nowej hali wystawienniczej. Kredyt w wysokości 55 mln zł został udzielony na okres 10 lat i stanowi istotny element realizacji strategii rozwoju Targów Kielce.
Traysealery, pakowarki, kartoniarki, różnorodne opakowania i etykiety oraz wiele innowacji z branży na premierowej edycji Targów IN-PACK! Swoje produkty zaprezentują firmy o europejskiej randze, jak Mitsubishi, Maszyny Pablo, czy Polpack. Przedsiębiorcy mogą jeszcze dołączyć do grona wystawców wydarzenia zaplanowanego od 13 do 15 lutego w Targach Kielce.
Targi TAROPAK to wyspecjalizowane i kompleksowe wydarzenie, dedykowane wszystkim gałęziom gospodarki, które w codziennej działalności wykorzystują opakowania. Na Międzynarodowych Targach Poznańskich spotykają się przedstawiciele branż: spożywczej, kosmetycznej, farmaceutycznej, meblarskiej, motoryzacyjnej, ogrodniczej i wielu innych.
Targi Kielce znów staną się centrum ekologicznych innowacji, gospodarki cyrkularnej i nowoczesnych rozwiązań dla samorządów oraz firm z branży komunalnej. Od 8 do 10 kwietnia odbędą się Targi Ekotech – najważniejsze wydarzenie w Polsce poświęcone gospodarce odpadami i ochronie środowiska. To trzy dni spotkań, inspirujących debat, pokazów technologii i wymiany wiedzy, której wspólnym mianownikiem jest troska o ekologię i zrównoważony rozwój. Wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji.
Kilka tysięcy zwiedzających, setka wystawców, kilkadziesiąt nowości – tak wyglądały Targi Taropak 2022! Targowi goście mieli okazję wzięcia udziału w kilku wydarzeniach branżowych. Ponadto mogli zwiedzić odbywającą się równolegle ekspozycję Targów Polagra.
TAROPAK to kompleksowe targi obejmujące wszystkie gałęzie branży opakowań. Kolejne edycje imprezy to setki nowości mających zastosowanie w różnych dziedzinach gospodarki, gdzie wykorzystywane są opakowania oraz rozwiązania związane z etykietowaniem. Tegoroczna edycja Targów TAROPAK, która zostanie zaprezentowana w całkiem nowej odsłonie, odbędzie się w dniach 13-15 listopada 2024 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich.
Targi Ekotech, to wydarzenie dedykowane branży komunalnej, które już od ćwierć wieku odgrywa kluczową rolę w rozwoju całego sektora, a także polskich miast i samorządów. Swoje najnowsze rozwiązania i maszyny prezentują dziesiątki czołowych firm, oferując innowacyjne systemy zarządzania odpadami, które znacząco poprawiają efektywność gospodarowania zasobami. Dopełnieniem są liczne fora, konferencje i spotkania, stanowiące doskonałą okazję do inspiracji.
Nowoczesne technologie środowiskowe, debaty o trendach i najbardziej aktualnych dla branży tematach – tak wyglądały targi POLECO 2025, które zgromadziły w Poznaniu przedstawicieli biznesu, samorządów i instytucji publicznych. Ofertę wystawców z siedmiu krajów obejrzało ponad 5 500 uczestników.
Targi przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy Plastpol, największe w tej branży w Europie Środkowej, są żywym pokazem przemysłu. Od 20 do 23 maja hale wystawiennicze Targów Kielce staną się międzynarodową fabryką. 600 firm z 30 krajów pokaże, jak cyfryzacja, automatyzacja i gospodarka cyrkularna zmieniają światową branżę. Maszyny już są przywożone do ośrodka i montowane w linie produkcyjne, by przez cztery dni prezentować możliwości.