Wydarzenie odbędzie się w Hotelu Courtyard by Marriott w Katowicach (ul. Uniwersytecka 13). Planowana jest także transmisja online w czasie rzeczywistym.
Serdecznie zapraszamy na 25. Konferencję Kompleksowa gospodarka odpadami, która odbędzie się w dn. 1 – 3 września 2021 r. w formie hybrydowej - w Wiśle oraz online.
W dniach 3-4 czerwca 2025 r. miała miejsce Konferencja Środowiskowa Interzero – najbardziej wyczekiwane wydarzenie w branży recyklingu i ochrony środowiska. XII edycja Konferencji obfitowała w inspirujące prelekcje i merytoryczne debaty, podczas których zaproszeni goście poruszali tematy zmian legislacyjnych, najgorętszych trendów środowiskowych oraz całej przyszłości gospodarki odpadami.
Składowanie jest obecnie najmniej pożądaną metodą zagospodarowania odpadów. Składowiska są jednak nadal konieczne, choć ich eksploatacja prowadzona jest w zmieniających się uwarunkowaniach prawnych i ekonomicznych. To główny temat pierwszej sesji 32. Konferencji Eksploatacji i rekultywacji składowisk odpadów.
To niepowtarzalna szansa, by z pierwszej ręki usłyszeć o planowanych zmianach, trendach i wyzwaniach stojących przed branżą odpadową i samorządami.
Serdecznie zapraszamy do udziału w 11. Konferencji Paliwa z Odpadów, która odbędzie się w dniach 8 – 9 czerwca 2021 r. w formule hybrydowej. W tym roku spotkamy się w formie stacjonarnej w Wiśle oraz online.
Ich dalsze funkcjonowanie nie musi oznaczać tylko ponoszenia kosztów. Gospodarcze wykorzystanie jest coraz częstszą formą ich dalszego zagospodarowania.
Transformacja w kierunku gospodarki obiegu zamkniętego oraz wzrost wymagań środowiskowych stawia przed Polską i Europą wyzwania związane z efektywnym zarządzaniem odpadami opakowaniowymi oraz poszukiwaniem alternatywnych źródeł energii.
12. Konferencja Selektywna zbiórka, segregacja i recykling odpadów odbędzie się w formie online w dniach 16-17 lutego 2021 r.
Poznaj bezpieczną, efektywną i nowoczesną stronę utrzymania ruchu – dołącz do JSUR 2025
Zapraszamy Państwa do udziału w 17. edycji Konferencji Termiczne przekształcanie odpadów, która odbędzie się w dniach 24-25 listopada. W związku z sytuacją epidemiologiczną podjęliśmy decyzję, że konferencja odbędzie się tylko w formie online.
Co wynika dla eksploatatorów składowisk z nowelizacji ustawy o odpadach od 1 stycznia 2022 r.? Jakie są możliwości pozyskania dofinansowań w ramach świadectw efektywności energetycznej dla przedsięwzięć energooszczędnych realizowanych na składowiskach odpadów?
Zapraszamy na kolejną edycję konferencji „Mechaniczne i biologiczne przetwarzanie odpadów”, która odbędzie się w dn. 18-20 maja 2021r., w Szklarskiej Porębie oraz online.
Już 19 maja 2022 r. w Katowicach odbędzie kolejna konferencja Polskiej Izby Ekologii nt. Rozszerzona Odpowiedzialność Producenta (ROP). Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej. Uczestnicy mogą wybrać formę udziału w konferencji – stacjonarnie lub zdalnie, przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej (transmisja on-line w czasie rzeczywistym).
Serdecznie zapraszamy na 15. Konferencję Recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, która odbędzie się dn. 14 kwietnia 2021 r. w formule online.