Miniona edycja targów RemaDays zakończyła się powodzeniem. Jednak czas już rozpocząć intensywne przygotowania do następnej edycji. Warszawska impreza wystawiennicza odbywać się będzie po raz piętnasty.
W trosce o bezpieczeństwo naszych gości i pracowników, na terenie kieleckiego ośrodka wystawienniczego wprowadzono poniższe zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas organizacji Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL – 6-8 października.
Czas pandemii, mimo że dla wielu firm jest trudnym okresem, wydaje się najlepszym momentem na rewolucyjne zmiany, podjęcie ryzyka czy radykalną zmianę kursu. Co zrobić, aby czas ten stał się szansą dla biznesu? Przede wszystkim otworzyć się na nowe możliwości i innowacyjne kierunki myślenia. Pomoże w tym dwudniowy cykl webinarów dla branży opakowaniowej Packaging ON-novations (24 i 25 czerwca), przygotowanych przez wystawców, ekspertów i organizatora, przeniesionych na jesień, Targów Packaging Innovations.
Konferencja EkoSfera była okazją do dyskusji o postępujących zmianach klimatu oraz wynikającej z nich konieczności transformacji energetycznej w Polsce. W ramach spotkania odbyły się cztery sesje tematyczne dotyczące wyzwań związanych z transformacją, adaptacją miast do zmian klimatu, gospodarowaniem zasobami wodnymi oraz ekoprojektowaniem.
W obliczu rosnącej konkurencji na rynku każda marka musi zadbać o skuteczną reklamę - nie tylko tą internetową, ale także tradycyjną. W tym celu stosujemy szereg akcesoriów i narzędzi, które ułatwiają personalizowanie produktów, reklam i opakowań. Spośród nich powinniśmy szczególną uwagę poświęcić dobrze znanemu rozwiązaniu - naklejkom firmowym.
Kto odwiedził Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy, które w Targach Kielce odbyły się po raz 23., tego nie trzeba przekonywać, że to największe wydarzenie branży w Polsce.
Drugi dzień targów to kolejna dawka wiedzy, kontaktów i nowych pomysłów na rozwinięcie firmy.
Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych to od wielu edycji niewątpliwie największe wydarzenie branży przetwórstwa tworzyw sztucznych w Polsce, ale również jedno z najbardziej cenionych wydarzeń w Europie.
Międzynarodowe Targi Pakowania i Etykietowania TAROPAK to najważniejsze spotkanie branży opakowań, etykiet, logistyki i magazynowania. Tegoroczna (już 32 edycja!) odbyła się w bloku Targów wraz z Targami Polagra – Tech, Polagra – Food, Polagra Gastro i Invest Hotel, w dniach 30 września – 3 października 2019 w Poznaniu.
Rząd znosi obostrzenia, a Grupa MTP wraca do gry. Przygotowana do wznowienia działalności i zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom, gościom biznesowym i turystom. #WracamyDoGry – to zainicjowana przez Grupę MTP wspólna kampania Miasta Poznań oraz poznańskich firm i instytucji.
Największe w drugiej połowie roku targi reklamy i poligrafii, FestiwalDruku.pl, były w 2016 wyjątkową edycją. Blisko 250 wystawców targów stanowi 30% wzrost w stosunku do 2015 r. 90% ubiegłorocznych wystawców zapowiedziało udział w kolejnej edycji. Jak wspominają ostatnie targi, można zobaczyć poniżej.
Za tegoroczną rewolucję w druku odpowiedzialni są wystawcy. Z przekonaniem profesjonalisty przygotowują się w sposób szczególny, prześcigając w prezentacji nowości i rozwiązań, którymi będą walczyć o uwagę zwiedzających.
Znamy laureatów konkursu towarzyszącego Targom INNOFORM® na najlepsze produkty tj. maszyny, narzędzia, urządzenia obróbcze oraz najnowsze technologie i innowacje targowe! Eksperci oceniali nowoczesność rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, wysoki poziom parametrów eksploatacyjnych, estetykę wykonania, funkcjonalność i korzystne cechy ergonomiczne oraz brak zagrożeń dla środowiska pracy i środowiska naturalnego.
Czerwony punkt podzielony na dwie półkule – od teraz taki logotyp oznacza graficznie Targi Kielce, drugi ośrodek wystawienniczy w Europie Środkowo- Wschodniej. Centrum wydarzeń, międzynarodowy charakter i punkt odniesienia dla innych – oto co symbolizuje.
Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations, które odbyły się w dniach 2-3 kwietnia 2019 r. w EXPO XXI Warszawa udowodniły, że jedna rozmowa lub jedno spotkanie warte jest więcej niż setki wysłanych maili.