Wrześniowy Festiwal Marketingu to branżowa impreza służąca spotkaniu profesjonalistów: przedstawicieli agencji reklamowych i pracowników działów marketingu z wystawcami z szeroko rozumianego sektora reklamy.
Największa w drugiej połowie roku impreza wystawiennicza w branży poligraficznej obchodziła w tym roku jubileusz. 10. edycja targów odbyła się 12-13 września br. w EXPO XXI Warszawa.
Podczas wrześniowych targów Festiwal Marketingu, Druku & Opakowań już po raz trzeci odbędzie się konferencja poświęcona technologii Web2Print - Print & Win.
SPPES – Stowarzyszenie Polskich Producentów Etykiet Samoprzylepnych zostało patronem medialnym 5. Targów Reklamy i Poligrafii. Członkowie Stowarzyszenia moją skorzystać ze specjalnej oferty na powierzchnię wystawienniczą oraz działań redakcyjnych na łamach OOH magazine.
Znamy już zwycięzców konkursu o Złoty Medal, odbywającego się podczas targów FestiwalDruku.pl. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa – laury otrzymało aż 20 produktów i maszyn. Nagrodzone prace zostaną zaprezentowane właśnie podczas wrześniowej imprezy.
Podczas wrześniowych targów Festiwal Marketingu, Druku & Opakowań, w ramach wydarzeń towarzyszących, odbędzie się dwudniowa konferencja poświęcona technologii Web2Print oraz oprogramowaniu dla branży opakowań.
Firma Heisslufttechnik podczas tegorocznej edycji targów zaprezentuje cztery modele zgrzewarek i poprowadzi warsztaty z ich obsługi. Na stoisku firmy będzie można zobaczyć i samemu przetestować urządzenia przeznaczone do zgrzewania wydruków wielkoformatowych i reklam przestrzennych.
Podczas wrześniowych targów przeprowadzony zostanie konkurs o Złoty Medal. Wystawcy Festiwalu mogą zgłaszać innowacyjne produkty, maszyny i oprogramowania jakie będą prezentować podczas Festiwalu.
Największe w drugiej połowie roku targi reklamy i poligrafii obchodzą w tym roku wyjątkową, 10. edycję. Już ostatnie lata pokazały dynamiczny wzrost imprezy, ubiegłoroczna odsłona skupiła 250 wystawców targów i zanotowała 20% wzrost odwiedzających, a wydarzeniu towarzyszyły liczne wydarzenia dodatkowe: konferencje, warsztaty, pokazy, szkolenia oraz konkursy branżowe. Nie inaczej będzie w tym roku.
Festiwal Marketingu, Druku & Opakowań odbędzie się w warszawskiej Hali Expo, od 10 do 11 września 2014. W tym roku do wystawców branży reklamowej i poligrafii reklamowej dołączył sektor opakowaniowy.
Wszyscy zwiedzający Festiwal Marketingu, Druku & Opakowań mogą wziąć udział w losowaniu niezwykłego prezentu, jakim jest kolorowa drukarka biurowa C301dn A4 od firmy OKI. Każdy kto pozostawi swoją wizytówkę w specjalnie wyznaczonej urnie i stawi się na losowaniu, będzie miał szansę wygrać to urządzenie.
W sektorze OPAKOWANIA podczas Festiwalu Druku swoją ofertę zaprezentuje drukarnia etykiet Etigraf Etykiety.pl z Tomaszowa Mazowieckiego.
Wrześniowy FestiwalDruku.pl można już zobaczyć w filmowej relacji. 9. edycja imprezy: 250 wystawców, 6 tysięcy odwiedzających, liczne wydarzenia dodatkowe jak warsztaty, seminaria, konkurs Złoty Medal, pokazy Car Wrappingu czy branżowe konferencje zostały podsumowane w 2-minutowym filmie. Zapraszamy do oglądania!
Podczas targów FestiwalDruku.pl na stoisku E9 w hali III odbywać się będzie Car Wrapping Show – pokaz oklejania samochodów zorganizowany przez organizatora targów – OOH magazine we współpracy z firmami Avery Dennison i Igepa Polska.
Integralną częścią zakończonego wczoraj Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań w Warszawie, jest w tym roku promo show. To unikalna możliwość spotkania z klientami podczas road show, przygotowanego specjalnie dla firm z rynku reklamy.