Wrześniowy Festiwal Druku to targi, które podzielone są na dwa główne sektory: reklama & marketing oraz dostawcy mediów i maszyn.
Jak donoszą ostatnie wieści z rynku - nowe wydarzenie w naszej branży zauważalnie się rozwija.
Dostawcy Mediów i Maszyn zamawiają na tegoroczną edycję Festiwalu Druku rekordowe powierzchnie. W opinii organizatora jest to efekt polepszającej się koniunktury na rynku oraz rosnącego znaczenia Festiwalu - jedynej imprezy targowej w drugiej połowie rynku.
Zakończyło się głosowanie na najlepsze artykuły promocyjne, które zostaną zaprezentowane podczas odbywających się we wrześniu targów reklamy: FestiwalMarketingu.pl.
Tylko do piątku można głosować na najlepsze artykuły promocyjne prezentowane podczas odbywających się we wrześniu w Warszawie targów reklamy. Głosowanie odbywa się poprzez formularz internetowy dostępny TUTAJ.
Firma OXIPRINT dołączyła do grona wystawców wrześniowych targów. Podczas FestiwalDruku.pl firma zaprezentuje innowacyjne maszyny do przemysłowego druku cyfrowego wewnątrz poanodowanego aluminium, na tekstyliach oraz drukarkę UV LED dedykowane do produkcji mało i średnioseryjnej.
Od dziś można głosować na najlepsze artykuły promocyjne prezentowane podczas odbywających się we wrześniu w Warszawie targów reklamy.
FIESTA Catering będzie oficjalnym sponsorem cateringu podczas tegorocznego Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań odbywającego się w dniach 9-10 września, w Hali Expo XXI w Warszawie.
Podczas wrześniowych targów Festiwal Marketingu, Druku & Opakowań już po raz trzeci odbędzie się konferencja poświęcona technologii Web2Print - Print & Win.
Podczas wrześniowych targów po raz kolejny już przeprowadzony zostanie konkurs SUPER GIFT. Konkurs wyróżnia najlepsze artykuły promocyjne prezentowane podczas odbywających targów FestiwalMarketingu.pl, które będą odznaczały się swoją funkcjonalnością i nowoczesną koncepcją w przedziałach cenowych dostępnych na wyszukiwarce giftsonline.pl.
Wrześniowy Festiwal Marketingu to branżowa impreza służąca spotkaniu profesjonalistów: przedstawicieli agencji reklamowych i pracowników działów marketingu z wystawcami z szeroko rozumianego sektora reklamy.
Blisko dwustu wystawców, wypełnione po brzegi dwie hale EXPO XXI w Warszawie i rekordowa frekwencja. Zakończone wczoraj 7. Targi Reklamy i Poligrafii Reklamowej przyciągnęły tłumy zwiedzających.
Tegoroczne road show dla firm z branży reklamowej po spotkaniach w Gdańsku i Poznaniu zakończy się 17 września w Katowicach. Lokalizacja katowickiego spotkania została przeniesiona do najnowocześniejszej przestrzeni w okolicy, jaką jest otwarte kilka miesięcy temu Międzynarodowe Centrum Kongresowe.
Tegoroczne road show dla firm z branży reklamowej rozpocznie się 15 września w Gdańsku, kolejnego dnia będzie miało swoją odsłonę w Poznaniu, a 17 września zakończy się w Katowicach.
Tegoroczne road show dla firm z branży reklamowej rozpocznie się 15 września w Gdańsku, kolejnego dnia będzie miało swoją odsłonę w Poznaniu, a 17 września zakończy się w Katowicach. Lokalizacja poznańskiego spotkania została przeniesiona do atrakcyjniejszej przestrzeni, jaką jest Centrum Konferencyjne na stadionie Lecha Poznań.