Konferencja odbędzie się 4 – 6 luty 2020 r. w Bielsko-Białej. Nadchodzący rok 2020 to wdrażanie kolejnego etapu zmian na rynku gospodarki odpadami komunalnymi. Jest to wymuszone ostatnimi nowelizacjami przepisów, dostosowaniem się do rosnących wymogów europejskich, zmaganiem się samorządu i przedsiębiorców z trudnościami z zagospodarowaniem czy dalszym zbytem sporej części frakcji odzyskanych odpadów, lawinowo rosnącymi kosztami.
RAKO to najbardziej kultowy pojemnik z tworzywa sztucznego w ofercie firmy Georg Utz. Jest produkowany od 1965 r. przy wykorzystaniu technologii wtrysku.
Puszka jako atrakcyjny gadżet dla młodych ludzi? Dzięki Ball Packaging Europe i Coca-Cola znów jest to możliwe. Puszki z najnowszej kampanii Coke Sound Up są świetnym połączeniem muzyki z orzeźwieniem: dzięki nadrukowi z kodem QR „przenoszą” użytkowników smartfonów bezpośrednio do portalu Coke Music.
Rząd znosi obostrzenia, a Grupa MTP wraca do gry. Przygotowana do wznowienia działalności i zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom, gościom biznesowym i turystom. #WracamyDoGry – to zainicjowana przez Grupę MTP wspólna kampania Miasta Poznań oraz poznańskich firm i instytucji.
Już za niecałe 5 miesięcy odbędzie się kolejna edycja targów RemaDays Warsaw. Zakończone niedawno Targi RemaExtra potwierdziły siłę branży reklamowej, potrzebę osobistych spotkań oraz pragnienie rozwoju. Zbliżające się wydarzenie z pewnością będzie wyjątkowe. Ostatni czas był trudny dla każdego z nas i zweryfikował wiele planów. Ten czas pokazał, że trzeba być przygotowanym na wyzwania. Dlatego warto otworzyć się na nowe, na to co przyniesie przyszłość. Już dziś z entuzjazmem zapraszamy Państwa do udziału w Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku RemaDays, które odbędą się w dniach od 16 do 18 lutego 2022 r. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.
Czy to będzie piwo, cola, napoje energetyczne, napoje kawowe, zielona herbata, egzotyczne koktajle, czy też wino, niewiele jest dziś napojów, których nie sprzedaje się w puszkach. Jednak siedemdziesiąt pięć lat temu wiadomość, że taki napój jak piwo ma by
Ekscytująca wycieczka poprzez najnowsze rozwiązania dla branży farmaceutycznej i kosmetycznej, fascynujące wykłady merytoryczne w strefach inspiracji, a do tego branżowe konferencje tematyczne - to wszystko na Targach PCI Days 2020!
Pierwsze partie napojów Pepsi oraz Mirinda rozlewane do butelek wykonanych w 100% z przetworzonego plastiku (rPET) opuszczają polskie zakłady produkcyjne PepsiCo w Michrowie i Żninie. Napoje w nowych opakowaniach będą pojawiać się sukcesywnie na sklepowych półkach jeszcze w grudniu 2021 r. Tym samym Pepsi staje się pierwszą tak dużą marką napojów gazowanych na polskim rynku dostępną w plastikowych butelkach pochodzących wyłącznie z recyklingu. W ten sposób firma przyczynia się do realizacji założeń gospodarki obiegu zamkniętego, w której surowce mogą być wykorzystywane wielokrotnie. To kolejny ważny krok do realizacji wizji świata PepsiCo, w którym plastik nigdy nie stanie się odpadem, a jednocześnie spełnienie przez firmę złożonego pod koniec 2020 roku zobowiązania.
Promens Packaging stworzył specjalne, 5 litrowe opakowanie PaintPod , na emulsję będące częścią nowego systemu zestawu malarskiego ICI Dulux PaintPod.
Papierowe torby zakupowe to nowoczesny, ekonomiczny wyrób, wpisujący się świetnie w nowy, ekologiczny trend i oczekiwania rynku. Torby wykonane z mocnego papieru szarego lub białego, pozwalają na wygodne pakowanie i przenoszenie produktów.
25-th International specialized trade fair of equipment and technologies for food processing industry «INPRODMASH»
Forum Druku 3D to najważniejsza konferencja w Polsce poświęcona przemysłowym zastosowaniom technologii addytywnych oraz technologii skanowania 3D i modelowania 3D.
Ponad 12 tys. profesjonalistów odwiedziło w dniach 12-15 kwietnia ekspozycję targów POLIGRAFIA i EURO-REKLAMA w Poznaniu.
RemaCongress to okazja do poszerzenia wiedzy branżowej na targach RemaDays Warsaw. Podczas najbliższej edycji gościem specjalnym tego wydarzenia będzie Krzysztof Sarnecki – Przedsiębiorca, konsultant strategiczny, zawodowy negocjator, trener biznesu i coach.
Konferencja Eksploatacja i rekultywacja składowisk odpadów odbywająca się 3-5 marca 2020 roku w Szklarskiej Porębie to już 30. jubileuszowa edycja i najważniejsze wydarzenie dla branży związanej ze składowiskami odpadów.