Medal za styl wystąpienia targowego i nowoczesność prezentacji.
Od 23 do 26 maja, w czasie Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy, swoje ekspozycje zaprezentowało aż 806 firm z 36 krajów świata.
Podczas jednej z największych europejskich wystaw branży przetwórstwa tworzyw sztucznych firma Milacron otrzymała dwa wyróżnienia: za innowacyjne układy gorącokanałowe serii SUMMIT
Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL to największa impreza dla branży tworzyw sztucznych w tej części Europy. Od kilku już lat w rankingu polskich targów PLASTPOL jest na szczycie listy wśród imprez o największej liczbie wystawców zagranicznych.
Tony nowoczesnego sprzętu, setki nowości, a na liście już blisko 600 wystawców. Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL to najlepsze miejsce w tej części Europy, gdzie można zobaczyć najnowocześniejsze technologie i maszyny.
Tony nowoczesnego sprzętu, setki nowości i 650 wystawców z aż 30 państw. Tak jedynie w skrócie można opisać jedną z największych wystaw tej branży w Europie – XV Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL organizowane w Targach Kielce od 24 do 27 maja.
Kielecke targi PLASTPOL są miejscem, gdzie raz do roku specjaliści z zakresu tworzyw sztucznych - przetwórcy, konstruktorzy, technolodzy i grona decyzyjne mogą zapoznać się z nowinkami światowymi.
XV Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL to największa impreza dla branży tworzyw sztucznych w tej części Europy. Do dyspozycji biorących udział w targach przeznaczono rekordowo aż 5 hal wystawienniczych, a w tym najnowocześniejszą halę targową w Polsce. Zapraszamy do Targów Kielce od 24 do 27 maja!
Tony nowoczesnego sprzętu, setki nowości i 680 wystawców z aż 31 państw. Tak jedynie w skrócie można opisać jedną z największych wystaw tej branży w Europie – XV Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL zorganizowane w Targach Kielce od 24 do 27 maja 2011 roku. Wystawę odwiedziło więcej gości niż w ubiegłym roku – 17.000.
W dniach 24-27.5.2011r. odbyły się Międzynarodowe targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy. Rekordowa liczba hal, których było ich w tym roku aż 5, przyciągnęła ponad 680 firm. Ponadto profil samych targów został poszerzony o aspekt gumy. Na targi przyjechały firmy zajmujące się maszynami, urządzeniami, formami i narzędziami stosowanymi w przetwórstwie tworzyw sztucznych.
Targi Kielce zapraszają na spotkanie 600 firm branży tworzyw sztucznych i gumy od 27 do 30 maja. To jedne z najlepszych targów tego sektora w Europie. Nowości będzie można zobaczyć jednak nie tylko na wystawie. Targi Kielce zakończyły modernizację i rozbudowę obiektów.
Na tle rynku europejskiego polskie firmy z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych prezentują się wyjątkowo dobrze. Według danych Stowarzyszenia PlasticsEurope zapotrzebowanie na tworzywa wzrosło w porównaniu z rokiem ubiegłym o ponad 3% i przekroczyło 2,9 mln ton.
Targi Kielce zapraszają na spotkanie 600 firm branży tworzyw sztucznych i gumy od 7 do 10 maja. To najbardziej międzynarodowe targi w Polsce i jedne z najlepszych tego sektora w Europie. Goście po raz pierwszy skorzystają z nowoczesnego wielopoziomowego parkingu.
Na uroczystej gali wręczono złote medale Targów Kielce oraz wyłoniono zwycięzcę konkursu OMNIPLAST.