Wśród laureatów tegorocznej edycji konkursu o Złoty Medal, odbywającego się podczas Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań, znalazła się pierwsza w branży pięciotonerowa drukarka od Oki ES9541.
Złoty Medal MTP to prestiżowe wyróżnienie przyznawane już od ponad 30 lat. Do konkursu o tę nagrodę rocznie startuje kilkaset produktów, które podawane są krytycznej ocenie ekspertów. Merytorycznej weryfikacji poddawane są m.in. innowacyjność rozwiązań, estetyka, ergonomia czy bezpieczeństwo dla środowiska.
Już po raz trzeci profesjonalne jury wręczy prestiżowe wyróżnienie jakim jest Złoty Medal Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań. Wystawcy targów reklamy i poligrafii mogą zgłaszać innowacyjne produkty, maszyny i oprogramowania, jakie będą prezentować podczas wydarzenia.
Z nowelizacji ustawy o elektromobilności wynika, że udział pojazdów niskoemisyjnych we flocie użytkowanej przez JST powinien wynosić co najmniej 10 procent. Jak samorządy mają przygotować się do tych wytycznych? Czy podmioty, które na zlecenie jednostek samorządu terytorialnego wykonują zadania publiczne, są już gotowe na spełnienie ustawowych zapisów?
Ministerstwo Klimatu i Środowiska zdecydowało się w 2021 roku wprowadzić nowelizacje do ustaw dotyczących gospodarki odpadami w Polsce. Mówiąc „własne śmieci” coraz mniej mówimy w kontekście nas samych, a coraz bardziej mając na myśli społeczność, na przykład sąsiedzką.
Podczas wrześniowych targów przeprowadzony zostanie konkurs o Złoty Medal. Wystawcy Festiwalu mogą zgłaszać innowacyjne produkty, maszyny i oprogramowania jakie będą prezentować podczas Festiwalu.
Zróżnicowana ekspozycja, którą tworzą kluczowe firmy branży oraz bogaty program wydarzeń odpowiadający aktualnym wyzwaniom rynku, co roku przyciągają na targi POLECO wystawców i zwiedzających z Polski i zagranicy. Sektor ochrony klimatu czeka na targi w Poznaniu, które w tym roku odbędą się w terminie 19-21 października.
Znamy już zwycięzców tegorocznej edycji konkursu o Złoty Medal, odbywającego się podczas Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań. Nagrodzone zostały 4 zgłoszenia.
Targi Taropak to jedne z najbardziej rozpoznawalnych targów opakowaniowych w Polsce. Od lat wydarzenie przyciąga setki wystawców i tysiące zwiedzających. W 2022 roku Targi Taropak odbędą się w dniach 26-28 września. Dowiedz się więcej na temat tegorocznej edycji wydarzenia.
Znamy już zwycięzców tegorocznej edycji konkursu o Złoty Medal, odbywającego się podczas V Targów Reklamy i Poligrafii Reklamowej. Nagrodzonych zostało 8 zgłoszeń.
Kompleksowa oferta ekologicznych trendów oraz technologicznych nowości dla branży ochrony klimatu, ale także różnych gałęzi przemysłu i przedsiębiorstw uwzględniających w swojej działalności aspekty środowiskowe, będzie zaprezentowana podczas targów POLECO.
Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich to najcenniejsze trofeum, jakie można zdobyć na poznańskich targach. Tę nagrodę otrzymują produkty, które pochwalić mogą się najwyższą jakością i najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi.
Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana po wnikliwej ocenie ekspertów innowacyjnym produktom najwyższej jakości, odpowiadającym szeregu kryterium, wytworzonym w oparciu o najwyższej klasy technologie.
Konferencja EkoSfera była okazją do dyskusji o postępujących zmianach klimatu oraz wynikającej z nich konieczności transformacji energetycznej w Polsce. W ramach spotkania odbyły się cztery sesje tematyczne dotyczące wyzwań związanych z transformacją, adaptacją miast do zmian klimatu, gospodarowaniem zasobami wodnymi oraz ekoprojektowaniem.
Podczas tegorocznych Targów Taropak odwiedzający otrzymają możliwość zobaczenia nie tylko nowości prezentowanych przez targowych wystawców, ale także niespodzianki oferowane przez organizatorów. Spotkanie profesjonalistów z branży opakowań i etykietowania w Poznaniu zbliża się wielkimi krokami – dowiedz się, czego możesz się spodziewać.