Konferencja Robotech…to jedna z najważniejszych konferencji na polskim rynku w dziedzinie robotyki i nowych technologii.
IV edycja Konferencji Robotech odbędzie się 17 września 2019 w Hotelu Ibis Wrocław Centrum we Wrocławiu. Będzie to jedna z najważniejszych konferencji na polskim rynku w dziedzinie robotyki i nowych technologii.
Cyberbezpieczeństwo zakładów komunalnych, system kaucyjny, gospodarka odpadami, biogazownie, recykling i zielona transformacja – to kluczowe tematy POLECO 2026. Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska odbędą się 6-8 października 2026 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Szanowni Państwo, już po raz 14. spotkamy się w Airport Hotel Okęcie**** na Konferencji Recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, w terminie 9-10 maja 2019 r. Tegoroczna edycja potrwa 2 dni!
Ich dalsze funkcjonowanie nie musi oznaczać tylko ponoszenia kosztów. Gospodarcze wykorzystanie jest coraz częstszą formą ich dalszego zagospodarowania.
VI Konferencja szkoleniowa Label Innovations EKO-OPAKOWANIE.
Priorytetowymi tematami konferencji będą zagadnienia związane z uwarunkowaniami budowy i funkcjonowania instalacji, termicznym przekształcaniem odpadów i jej miejscu w gospodarce o obiegu zamkniętym.
W tym roku specjaliści z branży przemysłowej w trakcie kolejnej edycji Konferencji zorganizowanej przez magazyn „Control Engineering Polska” rozmawiali o przemysłowym internecie rzeczy (IIoT), fabryce przyszłości, wykorzystaniu technologii Big Data oraz bezpieczeństwie w sieci.
Przed nami ważne wydarzenie - już za 2 godziny ruszamy z CLICK-WATCH-TALK KOMPOZYT-EXPO® - bezpłatnymi spotkaniami online dla branży materiałów kompozytowych.
Czy wystarczy mieć dobry pomysł, aby odnieść sukces? Bardzo rzadko, najczęściej potrzeba jeszcze ciężkiej pracy, odwagi i determinacji. Studenci, którzy biorą udział w konkursie Strefa Studenta organizowanym przez Targi w Krakowie w ramach Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations, wiedzą jak szczęściu pomóc.
Przed nami 17 edycja Konferencji „Postępowanie z odpadami medycznymi”, która jest niepowtarzalną okazją do wymiany informacji oraz doświadczeń między przedstawicielami administracji publicznej, przedstawicielami ochrony zdrowia, naukowcami oraz praktykami zajmującymi się tymi zagadnieniami. Tym razem spotkamy się w dniach się 9 -11 kwietnia 2019 r. w Bydgoszczy.
Projektowanie opakowań z myślą, że będą one poddane recyklingowi, a materiał, z których powstały zostanie ponownie wykorzystany, jest kluczowym czynnikiem sukcesu w drodze do gospodarki o obiegu zamkniętym.
Druk 3D z metalu, zastosowania drukarek 3D w lotnictwie i w branży automotive, transparentne wydruki i wiele więcej. Weź udział w III Konferencji Forum Druku 3D, która odbędzie się 25 października 2018 roku w TAURON Arena Kraków i poznaj przemysłowe zastosowania drukarek 3D i skanerów 3D. Posłuchaj inspirujących wystąpień przedstawicieli firm, które wdrożyły zaawansowane technologie 3D. Skonsultuj swoje pomysły z ekspertami i wymień się swoimi doświadczeniami.
O tym jak ważnym zagadnieniem dla systemu gospodarki odpadami jest selektywna zbiórka odpadów, segregacja i recykling nikogo nie trzeba przekonywać. Z najnowszym ujęciem tego tematu, wytycznymi, dobrymi praktykami, efektywnymi technologiami będzie można zapoznać się podczas 10. Międzynarodowej Konferencji „Selektywna zbiórka, segregacja i recykling odpadów”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 5-7 lutego br. w Poznaniu.
Kompleksowa oferta ekologicznych trendów oraz technologicznych nowości dla branży ochrony klimatu, ale także różnych gałęzi przemysłu i przedsiębiorstw uwzględniających w swojej działalności aspekty środowiskowe, będzie zaprezentowana podczas targów POLECO.