Rozwój e-commerce w ostatnich latach zmienił sposób, w jaki konsumenci robią zakupy, a przedsiębiorstwa prowadzą działalność. Wraz z rosnącymi oczekiwaniami klientów, dotyczącymi szybkości realizacji zamówień i wysokiej jakości obsługi, właściciele sklepów internetowych muszą stawiać czoła wielu wyzwaniom logistycznym. W tym kontekście coraz częściej pojawia się pojęcie fulfillment. Ale czym dokładnie jest fulfillment i dlaczego zdobywa tak dużą popularność w branży e-commerce? W tym artykule przyjrzymy się temu procesowi oraz jego kluczowym korzyściom.
Targi Kielce znów staną się centrum ekologicznych innowacji, gospodarki cyrkularnej i nowoczesnych rozwiązań dla samorządów oraz firm z branży komunalnej. Od 8 do 10 kwietnia odbędą się Targi Ekotech – najważniejsze wydarzenie w Polsce poświęcone gospodarce odpadami i ochronie środowiska. To trzy dni spotkań, inspirujących debat, pokazów technologii i wymiany wiedzy, której wspólnym mianownikiem jest troska o ekologię i zrównoważony rozwój. Wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji.
To niepowtarzalna szansa, by z pierwszej ręki usłyszeć o planowanych zmianach, trendach i wyzwaniach stojących przed branżą odpadową i samorządami.
Załóżmy, że najważniejsza pompa próżniowa w zakładzie pakowania żywności nagle ulega awarii, co wstrzymuje produkcję i powoduje zepsucie się żywności. Takie nieplanowane przestoje prowadzą do utraty produktywności, znacznych opóźnień i napraw awaryjnych, co z kolei przekłada się na ogromne straty finansowe.
System kaucyjny, surowce strategiczne, dyrektywa opakowaniowa – to tylko wybrane tematy, które zostaną poruszone podczas targów POLECO 2024. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w inspirujących konferencjach, na których omówione zostaną m.in. transformacja niskoemisyjna, recykling tworzyw sztucznych, a także wyzwania związane z cyrkularną gospodarką odpadami. Zapraszamy do poznania innowacyjnych rozwiązań, które kształtują przyszłość naszej branży i polskiej gospodarki.
Targi Branży Opakowaniowej IN-PACK i towarzyszące im Międzynarodowe Targi Intralogistyki, Magazynowania i Łańcucha Dostaw IntraMag doczekały się swojego miejsca w kalendarzu Targów Kielce na 2024 rok. Od 13 do 15 lutego przyszłego roku specjaliści z obu branż zjadą do Kielc, by zaprezentować najnowsze trendy, rozwiązania i technologie oraz podzielić się doświadczeniem z innymi wystawcami i odbiorcami.
12. edycja Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® odbędzie się 4-5 października w EXPO Kraków. To najważniejsze wydarzenie branżowe w Europie Środkowo-Wschodniej i jedyne targi w Polsce poświęcone branży kompozytowej.
Przed nami 17 edycja Konferencji „Postępowanie z odpadami medycznymi”, która jest niepowtarzalną okazją do wymiany informacji oraz doświadczeń między przedstawicielami administracji publicznej, przedstawicielami ochrony zdrowia, naukowcami oraz praktykami zajmującymi się tymi zagadnieniami. Tym razem spotkamy się w dniach się 9 -11 kwietnia 2019 r. w Bydgoszczy.
W dniach 13-15 września 2023 odbędzie się X Konferencja Środowiskowa, organizowana przez Interzero. Wydarzenie będzie miało miejsce w hotelu Belmonte w Krynicy Zdrój.
Celem Konferencji jest wymiana doświadczeń w zakresie zrównoważonego gospodarowania odpadami oraz propagowanie społeczeństwa recyklingu, które efektywnie wykorzystuje dostępne zasoby, podejmuje świadome działanie zapobiegające powstawaniu odpadów i przekazuje do recyklingu odpady, których powstania nie dało się uniknąć.
Trzy dni ekspozycji, panele dyskusyjne, spotkania biznesowe i branżowe, a także Gala wręczenia nagród i Networking Party – znamy już program wydarzeń tegorocznej edycji Targów TAROPAK.
Producenci i dystrybutorzy z 6 krajów zaprezentowali swoje rozwiązania i nowoczesne technologie podczas Targów Branży Opakowaniowej IN-PACK EXPO w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Pierwsza edycja imprezy zakończyła się wieloma podpisanymi umowami i mnóstwem przyszłościowych spotkań biznesowych!
Klimat i środowisko to słowa, które w ciągu ostatnich kilku lat są odmieniane przez wszystkie przypadki. Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON jest z pewnością jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń gdzie pokazana zostanie bliska perspektywa i przewidywane scenariusze zdarzeń dla gospodarki komunalnej. Podczas kongresu wskazywane są kierunki, w których będzie zmierzała branża.
Konferencja porusza problematykę efektywności surowcowej. Jej celem jest wymiana doświadczeń w zakresie zrównoważonego gospodarowania odpadami oraz propagowanie społeczeństwa recyklingu, które efektywnie wykorzystuje dostępne zasoby, podejmuje świadome działanie zapobiegające powstawaniu odpadów i przekazuje do recyklingu odpady, których powstania nie dało się uniknąć.
Zapraszamy do udziału w 32. Konferencji Eksploatacja i rekultywacja składowisk odpadów, która odbędzie się w dniach 15-17 marca 2022 r. w hotelu Blue Mountain Resort**** w Szklarskiej Porębie oraz w formule online.