Prawie 6000 odwiedzających, 300 wystawców z 22 krajów i ponad 4 tysiące m2 powierzchni wystawienniczej. Tak w liczbach przedstawia się tegoroczna, wrześniowa edycja Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL. Była to jubileuszowa, 25. edycja wydarzenia organizowanego przez Targi Kielce.
Forum ma na celu zaangażowanie wszystkich przedstawicieli RIPOK-ów w bezpośredni dialog. Spotkanie będzie okazją do wymiany wiedzy oraz doświadczeń, przedyskutowania ważnych zagadnień, znalezienia rozwiązań dla nurtujących problemów.
Problem epidemii spadł na całą gospodarkę, również na branżę gospodarki odpadami. Nagle pojawiły się zupełnie nowe problemy związane ze zmianą strumienia odpadów, brakami kadrowymi związanymi z chorobą, pojawieniem się w odpadach komunalnych odpadów z kwarantanny czy utrudnieniami w realizacji selektywnej zbiórki odpadów. W tle mamy wdrażanie BDO i reorganizację systemu gospodarki odpadami.
22 lutego w Katowickim hotelu Best Western Premier odbyła się, zorganizowana przez firmę Axon Media, konferencja „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w Produkcji”. Była to pierwsza konferencja firmy Axon Media w roku 2017 i jednocześnie pierwsze spotkanie w cyklu konferencji dotyczących zagadnień utrzymania ruchu.
11 września 2014 r. w Warszawie odbędzie się konferencja "PACK TRENDS - Trendy na rynku opakowań kartonowych". Spotkanie organizowane jest w ramach Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań, które odbędzie się w Centrum Expo XXI.
W trosce o atrakcyjną formułę wydarzenia i intensywność biznesowych spotkań, tegoroczne Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych odbędą się od 6 do 8 października.
Prezentacja najnowszych rozwiązań z zakresu techniki pakowania i opakowań, przegląd rynku, spotkanie branży, budowa kontaktów biznesowych oraz zawieranie kontraktów handlowych – temu służyć będą II Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2017, które odbędą się w dniach 7-9 marca 2017 w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy.
Zapraszamy Państwa do udziału w 24. edycji Konferencji Kompleksowa gospodarka odpadami, która odbędzie się w dniach 2-3 września w hotelu Novotel Gdańsk Marina (ul. Jelitkowska 20, 80-342 Gdańsk). Zgodnie z tradycją spotkamy się na początku września, aby po letnim wypoczynku, móc zmierzyć się z nowymi wyzwaniami, które czekają branżę odpadową – a ich na pewno nie zabraknie. Wśród wszystkich poprzednich edycji, tegoroczna będzie wyjątkowa – pierwszy raz odbędzie się ona w formie hybrydowej. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w konferencji na dwa sposoby: stacjonarnie w hotelu lub online, bez konieczności wychodzenia z domu, czy biura.
Na spotkanie liderów branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy zapraszamy do Targów Kielce od 29 maja do 1 czerwca 2012 roku.
Już niebawem, 9-10 kwietnia w EXPO XXI Warszawa odbędą się VII Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations. To najważniejsze spotkanie tego typu dla branży opakowań w Europie Środkowo-Wschodniej. O randze imprezy świadczy rosnąca z roku na rok liczba wystawców i gości zarówno z Polski jak i zagranicy.
Targi EKOTECH oraz ENEX/ENEX Nowa Energia zgromadziły łącznie 8 000 zwiedzających i 176 firm z 14 krajów.
INNOFORM® online, tegoroczna wersja dobrze już znanych bydgoskich targów, skutecznie połączyła branżę narzędziowo-przetwórczą. Patronat strategiczny nad wydarzeniem objął Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Trzydniowe wydarzenie (20-22.04.2021) organizowane przez Bydgoski Klaster Przemysłowy oraz Targi w Krakowie, dzięki ciekawemu połączeniu konferencji, giełdy kooperacyjnej i spotkań biznesowych z prezentacjami konkretnych rozwiązań, zgromadziło w sumie ponad 600 uczestników.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Warsztatach Technicznych – Laser czyszczący rewolucja w Przetwórstwie Tworzyw Sztucznych oraz zastosowanie robotów współpracujących z laserem.
Targi Kielce zapraszają na spotkanie 600 firm branży tworzyw sztucznych i gumy od 27 do 30 maja. To jedne z najlepszych targów tego sektora w Europie. Nowości będzie można zobaczyć jednak nie tylko na wystawie. Targi Kielce zakończyły modernizację i rozbudowę obiektów.
Konferencja odbędzie się 4 – 6 luty 2020 r. w Bielsko-Białej. Nadchodzący rok 2020 to wdrażanie kolejnego etapu zmian na rynku gospodarki odpadami komunalnymi. Jest to wymuszone ostatnimi nowelizacjami przepisów, dostosowaniem się do rosnących wymogów europejskich, zmaganiem się samorządu i przedsiębiorców z trudnościami z zagospodarowaniem czy dalszym zbytem sporej części frakcji odzyskanych odpadów, lawinowo rosnącymi kosztami.