Konferencja odbędzie się 4 – 6 luty 2020 r. w Bielsko-Białej. Nadchodzący rok 2020 to wdrażanie kolejnego etapu zmian na rynku gospodarki odpadami komunalnymi. Jest to wymuszone ostatnimi nowelizacjami przepisów, dostosowaniem się do rosnących wymogów europejskich, zmaganiem się samorządu i przedsiębiorców z trudnościami z zagospodarowaniem czy dalszym zbytem sporej części frakcji odzyskanych odpadów, lawinowo rosnącymi kosztami.
Grupa RAJA, europejski lider w dystrybucji opakowań, materiałów eksploatacyjnych i wyposażenia przedsiębiorstw, ogłosiła, że jej 15 spółek europejskich, które dotychczas funkcjonowały pod nazwą Rajapack, jednoczy się pod wspólną marką RAJA.
Stora Enso dołączyła do globalnego zobowiązania New Plastics Economy w celu wyeliminowania odpadów plastikowych i zanieczyszczeń u źródła.
CELE KONFERENCJI: • Prezentacja wyników aktualnych badań naukowych i doświadczeń aplikacyjnych • Dyskusja na temat nowych koncepcji doskonalących systemy logistyczne i transportowe • Organizacja forum wymiany doświadczeń praktyków z obszarów logistyki, transportu i dziedzin pokrewnych
ZUH Robico, oferujący szeroką gamę produktów mlecznych w tym Zimne Mleko w szklanej butelce, wyraża uznanie dla działań promujących opakowania szklane. Firma dołączyła właśnie do forum konsumentów - Friends of Glass oraz popiera najnowszą kampanię „Nothing to hide”, realizowaną przez Europejską Federację Opakowań Szklanych (FEVE). Aktywności te, to kolejny etap kampanii edukacyjnej „Zdrowo w szkle”, prowadzonej wspólnie z producentem opakowań szklanych: O-I.
Już 26 i 27 lutego - XXI Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.
Już tylko tydzień pozostał do XXI Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.
Taropak to targi opakowań o najdłużej tradycji w Polsce. W tym roku odbyła się już 33 edycja tego wydarzenia. Targom Taropak towarzyszyły Targi Polagra, których ekspozycja wystawiennicza składała się z trzech salonów: FOOD, FOODTECH oraz HORECA. Jakie nowości czekały na odwiedzających podczas tegorocznych Targów?
Wielkimi krokami zbliżają się XXI Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Poprzednia, a za razem jubileuszowa edycja zgromadziła w Targach Kielce 62 firmy z 8 krajów.
XXI Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami odbywać się będą w Targach Kielce od 26 do 27 lutego 2020 roku. Cechować je będzie jeszcze bogatsza oferta.
XXI Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami w Kielcach 26 i 27 lutego 2020 r. z jeszcze bogatszą ofertą.
Jaki wpływ ma wdrażanie idei Przemysłu 4.0, w tym automatyzacji i robotyzacji na produkcję? Jak efektywnie wykorzystać automatykę i roboty w zakładzie?
Kilkanaście godzin warsztatów i prezentacji, dwie konferencje, wystawa unikatowych puszek WOŚP z ostatnich 22 lat, czy innowacyjne rozwiązania tj. druk światła. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations, które odbędą się w dniach 1-2 kwietnia 2020 roku w EXPO XXI Warszawa, są przykładem na to, jak dynamicznie zmienia się branża targowa. Zachowując swój specjalistyczny charakter łączy biznes z wiedzą.
Ponad 48 miliardów złotych – tyle wart jest rynek marek własnych w Polsce szacują specjaliści, których można było posłuchać podczas IV Targów i Konfernecji Future Private Labels w Targach Kielce.
Dyskusje o zarządzaniu, wiedza o trendach oraz możliwości rozszerzenia biznesu - FUTURE PRIVATE LABELS w Kielcach to pierwsze w Polsce i Europie Środkowo - Wschodniej wydarzenie w 100% poświęcone markom własnym. Warto odwiedzić Targi Kielce 25 – 26 października 2017.