III Konferencja i Targi Producentów marek Własnych - Future Private Labels, jakie odbywały się w Targach Kielce od 15 do 16 czerwca wyłoniły zwycięzców w pierwszym konkursie na najlepsze opakowanie produktu marki własnej.
Utrzymanie dobrej pozycji w branży wymaga od przedsiębiorstw działających w niej wytężonej pracy. Ogromne pokłady wysiłku kierowane są jednak nie tylko w produkcję i promocję produktów posiadanych już w ofercie, ale przede wszystkim skupiają się na wytężonej pracy nad nowymi rozwiązaniami i technologiami.
Drugi dzień targów upłynął pod znakiem wydarzeń szkoleniowo – edukacyjnych, skierowanych do branży poligraficznej.
Sklepy internetowe i stacjonarne prześcigają się w zabieganiu o uwagę klientów. Intensywnie pracują nad ulepszaniem swoich artykułów i dodają coraz to nowe propozycje do swoich asortymentów.
W dniach 21-24 maja zapraszamy do Poznania kolejną edycję Międzynarodowych Targów Maszyn, Materiałów i Usług Poligraficznych POLIGRAFIA. W tym samym czasie odbędą się również targi EURO-REKLAMA.
Już po raz piętnasty Polska Izba Przemysłu Targowego wyłoniła laureatów konkursu Stoisko Roku. 3 czerwca, podczas otwarcia targów ITM w Poznaniu laureatom zostały wręczone medale i wyróżnienia. Złoty Medal otrzymało stoisko poznańskiej firmy Inter-Mark Group.
Medal Europejski, niekomercyjne, ogólnopolskie przedsięwzięcie, organizowane przez Business Centre Club oraz Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny i Urząd Komitetu Integracji, corocznie wyróżnia wyroby i usługi, których jakość odpowiada rygorystycznym normom europejskim.
Przygotowania do III Edycji Międzynarodowych Dni Reklamy RemaDays sięgają zenitu. Już ponad 300 firm zgłosiło chęć uczestnictwa w przedsięwzięciu, rezerwując większość powierzchni przeznaczonej na stoiska targowe. Jak podaje GJC Inter Media, tegoroczne targi przekroczyły rekordową liczbę wystawców.
22 czerwca odbędzie się w Krakowie konferencja ROBOTECH, zorganizowana przez poświęcony automatyce przemysłowej magazyn „Control Engineering Polska” oraz wydawnictwo Trade Media International.
Ponad 130 wystawców, tysiące artykułów reklamowych, ogromne maszyny drukarskie, a to wszystko dla prawie 3 tys. zwiedzających – tak można podsumować 5. edycję targów Reklamy i Poligrafii Reklamowej, które po raz pierwszy odbyły się w nowej, połączonej formule.
Konkurs zorganizowany przez toruński Instytut Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników oraz firmę Kolporter Expo, to kolejna szansa dla wystawców na promocję przy okazji Targów Przemysłu Tworzyw Sztucznych i Gumy RubPlast EXPO.
Listopadowe targi RubPlast EXPO po raz kolejny zostały objęte Patronatem Merytorycznym toruńskiego Instytutu Materiałów Polimerowych i Barwników.
„Dobre opakowanie działa jak pięciosekundowa reklama w telewizji, przyciągając uwagę, opisując cechy produktu, wzbudzając zaufanie i wywołując korzystne wrażenie” [P.Kotler]
Innowacyjne, designerskie i świeże spojrzenie na ciągle rozwijający się sektor opakowaniowy to COŚ, czego poszukuje jury VI edycji konkursu ART OF PACKAGING. Wyślij nam swoje opakowanie!