Oferta najnowszych technologii dla ochrony klimatu od 17 do 19 października ponownie wypełni hale Międzynarodowych Targów Poznańskich. Siłą Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLECO jest ekspozycja wystawiennicza liderów branży oraz bogaty program wydarzeń poruszający najbardziej aktualne zagadnienia.
Targi Taropak to jedne z najbardziej rozpoznawalnych targów opakowaniowych w Polsce. Od lat wydarzenie przyciąga setki wystawców i tysiące zwiedzających. W 2022 roku Targi Taropak odbędą się w dniach 26-28 września. Dowiedz się więcej na temat tegorocznej edycji wydarzenia.
Szanowni Państwo, po konsultacji z wystawcami oraz partnerami biznesowymi Zarząd Bydgoskiego Klastra Przemysłowego oraz firmy Targi w Krakowie – organizatorzy Międzynarodowych Targów Kooperacji Narzędziowo-Przetwórczej INNOFORM® – podjęli decyzję o ich przełożeniu na 27-29 września 2022 roku.
Warsaw Pack to specjalistyczne wydarzenie mające na celu skupienie wszystkich gałęzi branż opakowaniowych. Jedyne w Polsce miejsce gdzie znajdziemy cały ciąg technologiczny w jednym miejscu z podziałem na poszczególne strefy.
Projekt polskiego systemu depozytowo-kaucyjnego to temat, którym od długiego już czasu żyje cała branża. Budzi on wiele emocji i obaw poszczególnych grup interesariuszy, które narastają w miarę postępu procesu legislacyjnego.
Pandemia zmieniła rynek opakowań. Z jednej strony silny i dynamiczny rozwój e-commerce stał się czynnikiem napędzającym rozwój branży (w tym opakowań z tworzyw sztucznych), z drugiej strony zgodnie z europejską strategią na rzecz tworzyw sztucznych - do 2030 roku wszystkie plastikowe opakowania mają podlegać recyklingowi. Do tego należy jeszcze dodać zmiany konsumenckie, które wyraźnie zarysowały się w ostatnich miesiącach. Jak odnaleźć się w nowych realiach? Jak wyróżnić firmę spośród konkurencji? Odpowiedź znajdziemy na Targach Packaging Innovations – kluczowym spotkaniu branży w dniach 24-25 września 2020 w EXPO XXI Warszawa.
Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLECO 2022 zgromadziły w Poznaniu 149 firm z dziewięciu krajów, a także 4490 profesjonalnych zwiedzających. Wystawcy zaprezentowali szeroką gamę produktów, usług i technologicznych nowości, a to wszystko w towarzystwie licznych konferencji, odpowiadających na najbardziej aktualne wyzwania związane z ochroną środowiska, polityką klimatyczną i zrównoważonym rozwojem.
Nadchodzące miesiące będą kluczowe dla wielu przedsiębiorców. Polska branża opakowań stanęła przed nowymi wyzwaniami, którym musi szybko sprostać, aby utrzymać swoją pozycję. Rozwiązaniem może być udział w Targach Packaging Innovations, które odbędą w dniach 24-25 września 2020 w EXPO XXI Warszawa. Jaka będzie tegoroczna edycja?
Na targach IFFA 2025 Ishida zajmie się kluczowymi wyzwaniami branżowymi, prezentując swoje najnowsze innowacje, w tym wprowadzaną na rynek kompaktową, wysokowydajną zgrzewarkę do tacek QX-800, która ma pomóc przetwórcom zmniejszyć ilość odpadów i zwiększyć wydajność.
EXPO Kraków od ponad 5 lat gromadzi gości podczas targów, kongresów, konferencji, festiwali i bankietów. Co dzieje się w obiekcie podczas pandemii? Jakie są plany na przyszłość? Kiedy ruszą pierwsze imprezy i jak będą one wyglądać?
Wystawcy prezentujący swoje innowacyjne produkty, usługi i rozwiązania zostali docenieni przez jury i otrzymali tytuł laureata w konkursie o Złoty Medal Grupy MTP. Cechą wspólną wyróżnionych produktów jest innowacyjność, nowoczesność i niezawodność. Nagrodzonych będzie można zobaczyć w Poznaniu w dniach 17-19 października podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLECO.
Kilka tysięcy zwiedzających, setka wystawców, kilkadziesiąt nowości – tak wyglądały Targi Taropak 2022! Targowi goście mieli okazję wzięcia udziału w kilku wydarzeniach branżowych. Ponadto mogli zwiedzić odbywającą się równolegle ekspozycję Targów Polagra.
Targi Packaging Innovations – jedna z największych imprez branży opakowaniowej w Polsce, gromadząca gości z całego świata w tym m.in. wystawców z Włoch i Niemiec, która miała się odbyć na początku kwietnia - została przełożona na 24-25 czerwca br. Decyzja jest spowodowana sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-Cov-2 oraz aktualnymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 8 marca 2020 i rekomendacjami Wojewody Mazowieckiego.
Dekarbonizacja, recykling, gospodarka obiegu zamkniętego, efektywność energetyczna dla branży komunalnej to tylko wybrane tematy, które będą omawiane w Poznaniu podczas targów POLECO. Ofertę wystawienniczą uzupełnią konferencje, aby kompleksowo omówić najbardziej aktualne zagadnienia.
Prawie 300 wystawców z 22 krajów i ponad 4 tysiące m2 powierzchni wystawienniczej. Tak zapowiada się tegoroczna edycja Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL. Będzie to jubileuszowa, 25. edycja wydarzenia organizowanego przez Targi Kielce.