Usługi, rozwiązania i technologie, które przez najbliższy czas będą wyznaczały trendy w branży ochrony środowiska i gospodarki komunalnej zaprezentowali wystawcy podczas POLECO. Przez trzy dni targów ponad 5000 uczestników miało doskonałą okazję do nawiązania kontaktów oraz relacji biznesowych, a także do udziału w merytorycznych konferencjach i debatach.
Trzy dni ekspozycji, panele dyskusyjne, spotkania biznesowe i branżowe, a także Gala wręczenia nagród i Networking Party – znamy już program wydarzeń tegorocznej edycji Targów TAROPAK.
Dyskusja okrągłego stołu zakończyła trzecią, międzynarodową konferencję projektu PLASTiCE - Przyszłość biotworzyw (The Future of Bioplastics), która była jednoczenie końcową konferencją projektu. Konferencja odbyła się w dniach 1-2 października 2013 r., w Warszawie. Uczestniczyło w niej ponad 120 uczestników z 18 krajów.
Konferencja porusza problematykę efektywności surowcowej. Jej celem jest wymiana doświadczeń w zakresie zrównoważonego gospodarowania odpadami oraz propagowanie społeczeństwa recyklingu, które efektywnie wykorzystuje dostępne zasoby, podejmuje świadome działanie zapobiegające powstawaniu odpadów i przekazuje do recyklingu odpady, których powstania nie dało się uniknąć.
Merytoryczne konferencje i techniczne warsztaty, specjalne branżowe strefy, pokazy nowych maszyn i robotów – to wszystko czekać będzie na gości targowych w dniach 26-28 września podczas Targów Taropak. Warto przyjechać do Poznania!
Redakcja kwartalnika „Ważenie Dozowanie, Pakowanie” serdecznie zaprasza Państwa do udziału w XVII edycji Konferencji Naukowo‑Technicznej „AUTOMATYZACJA I SYSTEMY PAKUJĄCE W PRZEMYŚLE”,
31 sierpnia odbyła się konferencja Cad Cam GigaCon 2006 – Przegląd dostępnych rozwiązań. Do Hotelu Kyriad Prestige w Warszawie przybyło ponad stu inżynierów, projektantów, architektów – użytkowników oprogramowania CAD CAM, bez którego nie może
Sukces zaczyna się od spotkań – takimi słowami wicemarszałek województwa kujawsko-pomorskiego Zbigniew Ostrowski otworzył 7. edycję targów INNOFORM®. To wyjątkowe wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz branży narzędziowo – przetwórczej nie tylko w Polsce, ale i w Europie, odbyło się w dniach 4-6 marca w Bydgoskim Centrum Targowo Wystawienniczym.
Targi Ekotech to jedno z najważniejszych wydarzeń dla sektora komunalnego w Polsce, skupiające producentów nowoczesnych maszyn, technologii oraz usług związanych z gospodarowaniem odpadami. Od 8 do 10 kwietnia w Targach Kielce prezentowane będą najnowsze rozwiązania w zakresie segregacji, recyklingu oraz transportu odpadów, które odpowiadają na współczesne wyzwania środowiskowe i legislacyjne. Wydarzenie jest skierowane do samorządów, przedsiębiorców oraz specjalistów z branży, którzy poszukują efektywnych i zrównoważonych metod zarządzania odpadami.
Targi przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy Plastpol, największe w tej branży w Europie Środkowej, są żywym pokazem przemysłu. Od 20 do 23 maja hale wystawiennicze Targów Kielce staną się międzynarodową fabryką. 600 firm z 30 krajów pokaże, jak cyfryzacja, automatyzacja i gospodarka cyrkularna zmieniają światową branżę. Maszyny już są przywożone do ośrodka i montowane w linie produkcyjne, by przez cztery dni prezentować możliwości.
Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLECO 2022 zgromadziły w Poznaniu 149 firm z dziewięciu krajów, a także 4490 profesjonalnych zwiedzających. Wystawcy zaprezentowali szeroką gamę produktów, usług i technologicznych nowości, a to wszystko w towarzystwie licznych konferencji, odpowiadających na najbardziej aktualne wyzwania związane z ochroną środowiska, polityką klimatyczną i zrównoważonym rozwojem.
Już od 10 do 11 kwietnia w Targach Kielce odbędzie się kolejna 24. edycja Targów Ekotech - miejsce spotkań przedstawicieli samorządów, pracowników administracji publicznej z wydziałów zajmujących się gospodarką komunalną oraz wiodących firm z tego sektora.
Nowy rok zaczniemy z przytupem — jako partner 9. już edycji Międzynarodowej Konferencji Selektywna zbiórka, segregacja i recykling odpadów, która odbędzie się w dniach 24-26 stycznia 2018 r. w Łodzi.
15-16 czerwca 2016 roku odbędzie się w Polsce największe wydarzenie poświęcone w całości markom własnym. Nie ma w naszym kraju i tej części Europy podobnego spotkania, podczas którego można pozyskać nie tylko wiedzę ale również inspirację do pracy z markami własnymi w tak szerokim, kompleksowym zakresie.
Jak co roku, podczas Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL w Targach Kielce odbędzie się konkurs OMNIPLAST. Wydarzenie od lat popularyzuje wiedzę dotyczącą tworzyw sztucznych i technologii ich przetwórstwa.