Busch Vacuum Solutions, Pfeiffer Vacuum i centrotherm clean solutions współpracują teraz jako grupa Busch. Wspólnie oferują szerokie portfolio produktów i jeszcze lepsze usługi. Grupa Busch z siedzibą w Schwarzwaldzie w Niemczech jest jednym z największych na świecie producentów kompleksowych rozwiązań próżniowych, w tym pomp próżniowych, systemów próżniowych, dmuchaw, sprężarek i systemów oczyszczania gazów.
Polacy nie chcą wracać do biur, a możliwość wykonywania obowiązków służbowych z domu nie jest już benefitem – lecz koniecznością. Powrót do pracy stacjonarnej w pełnym wymiarze może prowadzić do pogorszenia pozycji firmy na rynku pracy. Zmiany w organizacji współpracy możemy dostrzec na wielu etapach - od planów wynajęcia mniejszych przestrzeni biurowych, w których zaplanowane są hot deski po aktualizacje prawne.
Ponad 7 tysięcy metrów kwadratowych oferty wystawienniczej – tak w siłę rosną zbliżające się targi POLECO, kluczowe wydarzenie dla branży ochrony środowiska i gospodarki komunalnej. Tegoroczna oferta wystawców i prezentowane innowacje powinny zainteresować nie tylko przedsiębiorstwa gospodarki komunalnej, organizacje odzysku, zakłady przetwarzania i zagospodarowania odpadów, ale także zarządzających odpadami FMCG. W programie targów pojawią się nowe wydarzenia, które skierowane są do szerokiego grona odbiorców i wpisujące się w rynkowe trendy.
Merytoryczne konferencje i techniczne warsztaty, specjalne branżowe strefy, pokazy nowych maszyn i robotów – to wszystko czekać będzie na gości targowych w dniach 26-28 września podczas Targów Taropak. Warto przyjechać do Poznania!
Dokonując podsumowania danych statystycznych polskiego rynku targowego w oparciu o dane Polskiej Izby Przemysłu Targowego i audytora CENTREX można stwierdzić, że pomimo pogarszającej się sytuacji gospodarczej, targi w Polsce pozostały dla przedsiębiorców skuteczną platformą marketingu i komunikacji biznesowej.
Butelki wykonane z tworzywa PET mogą być poddane recyklingowi i wykorzystane powtórnie - to obecnie jeden z najskuteczniejszych i efektywnych środowiskowo sposobów gospodarowania odpadami z tworzyw sztucznych. Wejście od 2025 roku systemu kaucyjnego dodatkowo zapewni czysty gatunkowo surowiec wtórny jakim są postkonsumenckie butelki napojowe PET.
Po raz kolejny firma HSM Polska była partnerem XXI Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON Environment 2017, który odbywał się w Poznaniu w dniach 16-17 października, poprzedzając rozpoczęcie targów Pol-Eco-System.
Ser bałkański, kaszkawał i do grillowania. Mleczarnia Crailsheim-Dinkelsbühl przetwarza codziennie 427 000 litrów mleka surowego podczas produkcji tych pysznych specjałów. System próżniowy firmy Busch Vacuum Solutions skrócił czas cyklu i zwiększył stabilność produkcji.
W tym roku specjaliści z branży przemysłowej w trakcie kolejnej edycji Konferencji zorganizowanej przez magazyn „Control Engineering Polska” rozmawiali o przemysłowym internecie rzeczy (IIoT), fabryce przyszłości, wykorzystaniu technologii Big Data oraz bezpieczeństwie w sieci.
3 czerwca w Poznaniu podczas otwarcia targów ITM miało miejsce uroczyste wręczenie medali i wyróżnień w konkursie Lider Usług Targowych.
Najnowocześniejsze wtryskarki i wytłaczarki, najnowsze surowce i usługi z całego świata, dyskusje o wyzwaniach czekających branżę przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy już od 21 do 24 maja w Targach Kielce. Warto już teraz zarejestrować swój udział, kupić bilet na stronie plastpol.com i poznać rozwiązania, które mogą zrewolucjonizować prace przedsiębiorstw.
Niemiecki magazyn biznesowy WirtschaftsWoche przyznał firmie Busch Vacuum Solutions tytuł lidera rynkowego światowego 2024.
Maszyny od ponad 500 firm zajmą wszystkie 7 hal wystawienniczych Targów Kielce. Targi przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy PLASTPOL wracają do przedpandemicznej formy. Również po trzech latach do kieleckich targów wracają firmy z Azji. Swoje oferty zaprezentują firmy m. in. z Chin, Tajwanu i Japonii. Ostatnio targi PLASTPOL taką skalę osiągnęły podczas edycji w 2019 roku.
Nowe przepisy w zakresie gospodarki odpadami, weszły w życie wraz z początkiem 2014 roku. Dzięki nim więcej opakowań ma być powtórnie wykorzystanych i przetworzonych, zgodnie z unijnymi standardami oraz przyczynić się do redukcji szarej strefy.
Miło nam poinformować że zostaliśmy przyjęci w poczet członków organizacji Polskiej Izby Opakowań.