Już za niecałe 5 miesięcy odbędzie się kolejna edycja targów RemaDays Warsaw. Zakończone niedawno Targi RemaExtra potwierdziły siłę branży reklamowej, potrzebę osobistych spotkań oraz pragnienie rozwoju. Zbliżające się wydarzenie z pewnością będzie wyjątkowe. Ostatni czas był trudny dla każdego z nas i zweryfikował wiele planów. Ten czas pokazał, że trzeba być przygotowanym na wyzwania. Dlatego warto otworzyć się na nowe, na to co przyniesie przyszłość. Już dziś z entuzjazmem zapraszamy Państwa do udziału w Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku RemaDays, które odbędą się w dniach od 16 do 18 lutego 2022 r. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.
Firma OXIPRINT dołączyła do grona wystawców wrześniowych targów. Podczas FestiwalDruku.pl firma zaprezentuje innowacyjne maszyny do przemysłowego druku cyfrowego wewnątrz poanodowanego aluminium, na tekstyliach oraz drukarkę UV LED dedykowane do produkcji mało i średnioseryjnej.
Trwają przygotowania do kolejnej edycji targów RemaDays Warsaw. Organizator zachęca do zarezerwowania stoiska i pokazania swojej firmy na targach. Zapewnia także, że dokłada wszelkich starań by zbliżająca się edycja targów RemaDay Warsaw 2021 była w pełni bezpieczna dla wystawców i zwiedzających.
Firma Avery Dennison dołączyła do grona wystawców tegorocznej edycji targów reklamy i poligrafii FestiwalDruku.pl. Podczas imprezy zaprezentuje najnowsze folie do druku cyfrowego.
Bolączką krajowego przemysłu drzewnego, meblarskiego i opakowań drewnianych są ograniczone możliwości korzystania z zalet recyklingu. Poużytkowe materiały drzewne, takie jak uszkodzone palety, wyeksploatowane meble, opakowania drewniane, uszkodzone produkty ogrodowe mogą stanowić surowiec do produkcji płyt wiórowych, redukując zużycie paliw i emisję CO2 w procesie produkcji. Polska eksportuje większość mebli i przez to przeważająca ilość zasobów do recyklingu znajduje się za granicą.
Jak często myślisz o nowoczesnym rozwiązaniu w dziedzinie druku, które pozwoli Twojej firmie wyprzedzić konkurencję? Teraz nie musisz już o tym myśleć – możesz zacząć działać.
W dniu 5 marca 2020 roku w Katowicach odbyło się IX Forum Spalania Biomasy i Odpadów, które poświęcone było kwestiom inwestycyjno-technologicznym. Wydarzenie zgromadziło blisko 100 osób. Byli to przedstawiciele wytwórców ciepła i energii elektrycznej (zarówno mali, średni jak i ci najwięksi), którzy inwestują w budowę i modernizacje źródeł wytwórczych, a także dostawcy technologii i rozwiązań, projektanci i wykonawcy inwestycji, dostawcy paliw, podmioty pozyskujące fundusze, spółki komunalne, przemysłowi odbiorcy energii oraz wiele innych.
Szybki rozwój i sukces druku cyfrowego skłaniają marki do eksperymentowania z marketingiem - poprawy oceny akceptacji i lojalności wobec marki przez konsumentów - a także spełnienia nowych wymagań regulacyjnych i ewolucji nowych modeli biznesowych.
Szanowni Państwo! Zapraszamy do udziału w dziewiątej edycji konferencji o wykorzystaniu biomasy i odpadów na cele energetyczne - IX Forum Spalania Biomasy i Odpadów, które odbędzie się 5 marca 2020 roku w Katowicach.
Już niedługo – w dniach 15-17.09.2021 r. – odbędą się Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaExtra. Organizowane pod hasłem „Rozgrzewka dla reklamy” wydarzenie skupia uwagę całej branży, dając przestrzeń do prezentacji najnowszej oferty rynku i zarazem pierwszą w tym roku okazję do spotkań osobistych, w bezpiecznych warunkach.
W dniach 9–11 września 2025 roku Ptak Warsaw Expo stało się centrum polskiej poligrafii. Targi Print Tech potwierdziły swoją pozycję największego wydarzenia branżowego w kraju, gromadząc tysiące profesjonalistów i pasjonatów druku. Atmosfera była wyjątkowa – pełna energii, rozmów, premier i inspirujących spotkań. Branża pokazała, że w erze cyfryzacji i mediów elektronicznych druk nie tylko zachowuje swoją rolę, ale też dynamicznie się rozwija i wchodzi na nowe obszary zastosowań.
Trwają przygotowania do kolejnych targów reklamy i druku RemaDays Warsaw 2021. Mając na uwadze wspólne bezpieczeństwo podczas targów RemaDays Warsaw 2021 organizator przygotował listę dobrych praktyk, które pomogą Państwu bezpiecznie zaplanować pobyt na targach.
Recykling to kluczowy element współczesnej transformacji gospodarczej, a powtórne wykorzystanie surowców jest obecnie jednym z najważniejszych tematów w Polsce. System kaucyjny, będący jednym z narzędzi wspierających gospodarkę o obiegu zamkniętym, to krok w dobrym kierunku. Jeśli chcemy realnie oszczędzać energię, chronić środowisko i zachować bioróżnorodność, recykling musi działać skutecznie i systemowo. Właśnie pod takim hasłem odbyło się tegoroczne Forum Recyklingu, jedno z najważniejszych wydarzeń dla przedstawicieli branży recyklingowej w Polsce. Jakie są wnioski po tym spotkaniu?
Coraz częściej wykorzystuje się technologie druku 3D przy produkcji niestandardowych części zamiennych, szczególnie w sytuacjach gdy koszt ich zakupu jest bardzo wysoki lub czas produkcji części linii technologicznej jest zbyt długi. Nic więc dziwnego, że to druk 3D staje się elementem strategicznym, który pozwala redukować przestoje w produkcji oraz wprowadza oszczędność czasu i kosztów.
W dniach 7-8 czerwca 2022 r. w warszawskim centrum konferencyjnym Airport Hotel Okęcie odbędzie się konferencja „Design for Recycling”. Wydarzenie, organizowane przez lidera branży opakowaniowej – firmę ALPLA, skierowane jest do osób zawodowo związanych z sektorami przemysłu chemicznego, kosmetycznego i spożywczego.