Mamy przyjemność poinformować Państwa, że w grudniu 2008 roku nasza firma oddała do eksploatacji jedną z największych instalacji tego typu w Polsce i Europie – w pełni zautomatyzowany węzeł pakująco - paletyzujący do saletry i saletrzaka. Właścicielem maszyn został jeden z największych producentów nawozów azotowych w Polsce, firma ANWIL S.A. z Włocławka.
Wielkimi krokami zbliżają się XXI Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Poprzednia, a za razem jubileuszowa edycja zgromadziła w Targach Kielce 62 firmy z 8 krajów.
Pierwsza edycja Targów KOMPOZYT-EXPO® miała miejsce w 2009 roku, gdy technologie kompozytowe były w Polsce tematem zupełnie niszowym - w porównaniu do tradycyjnych materiałów, takich jak aluminium czy stal, stanowiły jedynie 5,5% całej produkcji.
Nie ma drugich takich targów w Polsce, które w jednym miejscu i czasie koncentrowałyby przedstawicieli największych firm branży narzędziowo-przetwórczej. Targi INNOFORM®, które w dniach 3-5 marca po raz czwarty odbędą się w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym to fenomen, który nie tylko pomaga wystawcom w promocji produktu i firmy, ale i wpływa korzystnie na rozwój gospodarczy całego regionu
XXI Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami odbywać się będą w Targach Kielce od 26 do 27 lutego 2020 roku. Cechować je będzie jeszcze bogatsza oferta.
Gorący i pracowity Czerwiec 2016, i kolejna instalacja maszyny przeprowadzona przez team Technograph S.C.
W ostatnich latach główną bolączką, która spędza sen z powiek polskich przedsiębiorców są problemy z płatnościami.
Spółka KRAM została zakwalifikowana do elitarnego grona 90 firm, które zaprezentują swoją ofertę podczas Polskiej Wystawy Gospodarczej.
W poradniku przedstawiono najważniejsze zagadnienia z zakresu projektowania, produkcji i stosowania opakowań transportowych. Omówiono w nim podstawowe wymagania logistyczne.
XXI Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami w Kielcach 26 i 27 lutego 2020 r. z jeszcze bogatszą ofertą.
W dniach 7–8 grudnia 2006 r. redakcja dwumiesięcznika „Tworzywa Sztuczne i Chemia” zorganizowała trzecią edycję Konferencji Naukowo-Technicznej „Tworzywa Sztuczne i Chemia – Nowe możliwości przemysłu”. Konferencja odbył
Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLECO 2022 zgromadziły w Poznaniu 149 firm z dziewięciu krajów, a także 4490 profesjonalnych zwiedzających. Wystawcy zaprezentowali szeroką gamę produktów, usług i technologicznych nowości, a to wszystko w towarzystwie licznych konferencji, odpowiadających na najbardziej aktualne wyzwania związane z ochroną środowiska, polityką klimatyczną i zrównoważonym rozwojem.
Blisko 20 tys. osób odwiedziło targi TAROPAK, POLAGRA - FOOD i POLAGRA -TECH w pierwszych dwóch dniach trwania wystawy. Jeszcze do czwartku (18.09) można zapoznać się ofertą skierowaną do przemysłu opakowaniowego i logistycznego
– Targi oceniam znowu pozytywnie. I to pod kątem kilku aspektów, np. otoczenia, czyli firm, które są obok nas. Uważam, że są lepiej przygotowane do Targów, dzięki temu też – odnoszę wrażenie – jest więcej Zwiedzających.
Sezon na desery lodowe zbliża się wielkimi krokami. Dlatego z myślą o kawiarniach, cukierniach, lodziarniach, które mają lody w swojej ofercie, firma Kram poszerzyła kolekcję nadruków standardowych, na miskach papierowych, o dwa nowe projekty.