Dzień wcześniej niż zwykle wystawcy i odwiedzający udają się na targi Brau Beviale do Norymbergii.
DS Smith, globalny dostawca zrównoważonych rozwiązań opakowaniowych, we współpracy z największymi i najbardziej popularnymi markami z branży FMCG, osiągnął kamień milowy w zakresie zrównoważonego rozwoju. Na 16 miesięcy przed zadeklarowanym terminem grupa zastąpiła ponad miliard sztuk problematycznych tworzyw sztucznych.[1]
Targi Brau Beviale 2012 rozpoczynają się dzień wcześniej niż zwykle, czyli już w czwartek, 13 listopada.
Otwarta w październiku 2010 roku w Kutnie fabryka firmy Printpack, lidera w branży opakowań giętkich, obchodziła niedawno swoją pierwszą rocznicę. Po roku działalności może pochwalić się licznymi osiągnięciami. Powstały na 10 tys.m2 zakład spełnia najwyższe standardy jakości oraz wymagania branżowe, dzięki czemu produkuje opakowania zarówno dla lokalnych, jak i międzynarodowych klientów.
Legend Group przygotowała nowe opakowania dla słodyczy marki Solidarność. Za projekt odpowiada stworzony niedawno, wyspecjalizowany dział brand design w agencji, którego kreacją kieruje Anna Kamińska.
Nowa odsłona orzeźwiającej Pepsi Light Lemon! Cytrynowa wersja niskokalorycznego napoju to pierwsza w Polsce propozycja marki Pepsi w smukłej puszce typu slim o pojemności 250 ml. Puszkę dla globalnej marki napojów wyprodukowała firma Ball Packaging Europe.
W fabryce Ball Packaging Europe wyprodukowano pierwszą w Polsce aluminiową puszkę dla wody mineralnej.
W trakcie wystawy, od 29 maja do 1 czerwca, targowe eksponaty-giganty zużyją około 150 000 kWh, to tyle prądu ile statystyczna polska rodzina przez… 40 lat.
Smukła puszka Sleek o pojemności 250 ml jest pierwszym tego typu opakowaniem na polskim rynku.
Czytelna etykieta stanowi podstawowy nośnik informacji o produkcie. Problemy z odczytem danych generują w przedsiębiorstwie dodatkowe koszty związane z nieplanowanymi przestojami linii technologicznych, reklamacjami, a nawet zwrotem towaru. Można tego uniknąć, stosując drukarki etykiet z weryfikatorem umożliwiającym błyskawiczną walidację jakości wydrukowanych informacji.
Tylko miesiąc dzieli nas od PLASTPOLU. Targi Kielce zapraszają od 29 maja do 1 czerwca.
Tony nowoczesnego sprzętu, setki nowości, a na liście już blisko 600 wystawców. Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL to najlepsze miejsce w tej części Europy, gdzie można zobaczyć najnowocześniejsze technologie i maszyny.
Najnowsze badania zachowań konsumentów wskazują jednoznacznie, że klienci najchętniej przywiązują się do marek i firm, które realizują działania prospołeczne. Obecnie większość producentów żywności zamieszcza na opakowaniach swoich produktów przeróżne certyfikaty, jednak nie wszystkie niosą za sobą konkretną działalność na rzecz środowiska czy też lokalnych społeczności.
Na spotkanie liderów branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy zapraszamy do Targów Kielce od 29 maja do 1 czerwca 2012 roku.
W trakcie wystawy, od 29 maja do 1 czerwca, targowe eksponaty-giganty zużyły około 150 000 kWh, to tyle prądu ile statystyczna polska rodzina przez… 40 lat.