Szeroka oferta imprez targowych, nowe strefy tematyczne i liczne spotkania z ekspertami podczas planowanych konferencji — wszystko to już jesienią w Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków. – Z ogromną radością powracamy do wydarzeń stacjonarnych. Jesteśmy silniejsi, jeszcze bardziej ze sobą zżyci, mamy wiele pomysłów i energię, aby już we wrześniu odpowiedzieć na potrzeby wystawców oraz zwiedzających. – zapowiada Grażyna Grabowska, Prezes Targów w Krakowie.
Firma powstała z myślą o tworzeniu i wprowadzaniu na rynek innowacyjnych technologii w obszarze tworzyw biodegradowalnych i kompostowalnych, przede wszystkim w produkcji opakowań różnych zastosowań. Większościowym akcjonariuszem spółki pozostaje ERG S.A.
... a dodatkowo zmiejasza koszty pordukcji i podnosi walory marketingowe produktu. Naszym celem jest dostraczenie innowacyjnych. efektywnych i przede wszystkim indywidualnych rozwiązań, które mają wymierne przełożenie w oszczednościach.
225 000 sztuk – tyle standardowych, tekturowych skarbonek wyprodukowała Stora Enso na 30. Finał WOŚP, który dedykowany jest dziecięcej okulistyce.
V Targi Nowych Rozwiązań w Branży Opakowań - Packaging Innovations organizowane są przez jednego z największych organizatorów imprez targowych w Europie – firmę easyFairs, która działa na rynku polskim od 2008 roku oferując swoim klientom profesjonalne i innowacyjne podejście do organizacji targów branżowych.
Już 25 września 2014 roku w Łodzi odbędzie się bezpłatne seminarium, którego celem jest szerzenie wiedzy oraz podnoszenie kwalifikacji i świadomości przedstawicieli wszystkich grup zawodowych odpowiedzialnych za właściwy poziom bezpieczeństwa maszyn, urządzeń oraz procesów przemysłowych „Bezpieczeństwo procesów produkcyjnych”.
W dniach 1-2 kwietnia 2020r. w EXPO XXI Warszawa odbędą się 12. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations – jedno z najciekawszych spotkań branży opakowań w Europie Środkowej.
INNOFORM® online, tegoroczna wersja dobrze już znanych bydgoskich targów, skutecznie połączyła branżę narzędziowo-przetwórczą. Patronat strategiczny nad wydarzeniem objął Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Trzydniowe wydarzenie (20-22.04.2021) organizowane przez Bydgoski Klaster Przemysłowy oraz Targi w Krakowie, dzięki ciekawemu połączeniu konferencji, giełdy kooperacyjnej i spotkań biznesowych z prezentacjami konkretnych rozwiązań, zgromadziło w sumie ponad 600 uczestników.
Szybki rozwój i sukces druku cyfrowego skłaniają marki do eksperymentowania z marketingiem - poprawy oceny akceptacji i lojalności wobec marki przez konsumentów - a także spełnienia nowych wymagań regulacyjnych i ewolucji nowych modeli biznesowych.
Przeciętny Polak wytwarza rocznie około 300 kilogramów odpadów domowych, co oznacza 11 100 000 ton rocznie w skali całego kraju. Większość z nich nie jest poddawana recyklingowi. Zgodnie z dyrektywą unijną, do roku 2014 Polska musi przetwarzać 60 proc. od
15-16 czerwca 2016 roku odbędzie się w Polsce największe wydarzenie poświęcone w całości markom własnym. Nie ma w naszym kraju i tej części Europy podobnego spotkania, podczas którego można pozyskać nie tylko wiedzę ale również inspirację do pracy z markami własnymi w tak szerokim, kompleksowym zakresie.
„Zdrowo w szkle” to kampania edukacyjna, będąca wspólnym przedsięwzięciem firmy ZUH Robico, oferującej Zimne Mleko w szklanej butelce, oraz O-I, największego na świecie dostawcy opakowań szklanych. Celem kampanii jest uświadomienie zarówno konsumentom jak i producentom, walorów zdrowotnych i smakowych produktów żywnościowych w opakowaniach szklanych, a także ich pozytywnego wpływu na środowisko naturalne.
Aż 96% Polaków uważa, że opakowań jest za dużo a produkty powinny być pakowane inaczej
W dzisiejszych czasach opakowania skupiają w sobie różnorodne funkcje, przede wszystkim można je wykorzystać w celach marketingowych, aby pozyskać jak najszersze grono odbiorców, którzy potencjalnie mogą stać się nowymi klientami firmy. Producenci poszczególnych produktów starają się walczyć o klientów na każdym kroku, a opakowania oraz folie mogą im w tym bardzo pomóc.
W tym roku Polacy na napoje bezalkoholowe wydadzą 13,8 mld zł - czyli o 500 mln zł więcej niż rok wcześniej. Za 4 lata na wydatki na napoje mają wzrosnąć do 15,7 mld zł. Wraz z producentami napojów, zyskują także firmy wytwarzające opakowania.