Robotyka, cyfrowe sterowanie, zaawansowane tworzywa biodegradowalne i recyklaty nowej generacji – te i wiele kolejnych przełomowych rozwiązań zwiedzający poznają podczas XXIX Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL. Od 20 do 23 maja Targi Kielce staną się centrum innowacji i biznesu. Ofertę w siedmiu halach ośrodka zaprezentuje 600 firm z 30 krajów. Bilety dla zwiedzających cały czas dostępne są na stronie plastpol.com.
IV edycja Konferencji Robotech odbędzie się 17 września 2019 w Hotelu Ibis Wrocław Centrum we Wrocławiu. Będzie to jedna z najważniejszych konferencji na polskim rynku w dziedzinie robotyki i nowych technologii.
W tym roku we wrześniu już po raz czwarty Konferencja ROBOTECH we Wrocławiu, stolicy Dolnego Śląska zgromadziła osoby zawodowo zainteresowane praktycznym wykorzystaniem robotów w przemyśle. To jedna z najważniejszych konferencji na polskim rynku skoncentrowana na robotyce i nowych technologiach. Jest też miejscem wymiany poglądów i doświadczeń łącząc środowiska biznesu i nauki. Dlatego również w tym roku tak licznie, jak i w poprzednich latach, zainteresowani wykorzystaniem robotów w przemyśle spotkali się w nowoczesnym centrum konferencyjnym hotelu Ibis Styles we Wrocławiu.
Serdecznie zapraszamy na bezpłatną konferencję organizowaną przez firmę Axon Media.
Targi Kielce stały się centrum ekologicznych i nowoczesnych rozwiązań dla samorządów oraz firm z branży komunalnej za sprawą 25. jubileuszowych targów Ekotech. Wydarzenie przyciągnęło do kieleckiego ośrodka ponad 2 tys. zwiedzających i ponad 60 wiodących firmy z sektora gospodarki odpadami oraz ochrony środowiska.
Zapraszamy do udziału w konferencji "Przemysł 4.0 - branża produkcyjna i jej wyzwania", która odbędzie się 4 marca 2020 w Warszawie. Podczas wydarzenia eksperci przekażą uczestnikom swoją wiedzę i umiejętności z zakresu współczesnych metod zarządzania produkcją. Będzie to doskonała okazja do dyskusji o aspektach praktycznych zarządzania produkcją i problemach w podejmowaniu optymalnych decyzji menedżerskich.
Konferencja Przemysł 4.0 organizowana przez czasopismo „Control Engineering Polska” odbędzie się w terminie 7 kwietnia 2020 r. w Warszawie.
Badania pokazują, że w większości przypadków produkcja, używanie i ponowne przetwarzanie tworzyw sztucznych przy uwzględnieniu całego cyklu ich życia, generuje znacznie mniejsze emisje CO2 i pozostałych gazów cieplarnianych niż jakikolwiek inny materiał alternatywny. Odpowiednie, odpowiedzialne użytkowanie i przetwarzanie tworzyw sztucznych jest kluczowym elementem budowania neutralności klimatycznej.
Konferencja Przemysł 4.0 odbędzie się 9 kwietnia w Warszawie. To wiodące wydarzenie w Polsce poświęcone najnowszym technologiom w służbie Przemysłowego Internetu Rzeczy, Big Data, bezpieczeństwa sieci i komputerów przemysłowych z danymi w chmurze.
Konferencja Robotech…to jedna z najważniejszych konferencji na polskim rynku w dziedzinie robotyki i nowych technologii.
…to wiodące wydarzenie w Polsce poświęcone najnowszym technologiom w służbie Przemysłowego Internetu Rzeczy, Big Data, bezpieczeństwa sieci i komputerów przemysłowych z danymi w chmurze.
Magazyn Control Engineering Polska serdecznie zaprasza do Wrocławia dnia 19 września 2017 r. do uczestnictwa w konferencji ROBOTECH.
22 czerwca odbędzie się w Krakowie konferencja ROBOTECH, zorganizowana przez poświęcony automatyce przemysłowej magazyn „Control Engineering Polska” oraz wydawnictwo Trade Media International.
Zapraszamy na BEZPŁATNE seminarium „Robotyzacja linii produkcyjnych”, które odbędzie się 23 maja 2013 roku w Krakowie - rejestracja już trwa!
Nowy – 2015 rok – niesie wiele nadziei na nowe, skuteczne rozwiązania dla zakładów produkcyjnych...